Quahog News (Novinky)

Star Wars a Star Trek očami Family Guy

Včera bolo oficiálne vydané DVD a Blu-ray s tretím pokračovaním Star Wars ságy, It's a Trap, každopádne na internete bol dostupný už 3. decembra. Na britskom Amazone sa dá DVD kúpiť od 10 libier. Predobjednať sa dá tiež celá trilógia The Family Guy Trilogy: Laugh It Up, Fuzzball a to za pekných 18 libier na DVD alebo za 34 libier na Blu-ray a DVD.

FOX tiež uviedol, ako bonus k filmu It's a trap, hru Whack an Ewok, kde je Vašim cieľom kladivom zabíjať medvedíkov, ktoré sa veľmi podobajú na medveďa Tima zo seriálu Cleveland Show. Každým levelom sa medvede rýchlejšie schovávajú a vy musíte získať viacej bodov.

Predvčerom pre server tvsquad.com Seth uviedol, že je možné, že ďalšie paródie budú Star Trek-ovské. Avšak nie hneď, hlavne keď sa Seth pripravuje na svoj režísérsky debut filmom Ted.

"Tieto filmy sú veľmi náročne na výrobu. Hlavne keď sú animované je s tým veľa práce. Radi by sme si na chvíľu oddýchli." uviedol Seth. Môžeme sa teda v budúcnosti tešiť na ďalšie dávky sci-fi paródií v podaní Family Guy postáv.

  • 22. december 2010
  • Autor: NeosinneR
  • Zdroj: tvsquad.com

Komentáre

blog comments powered by Disqus