Quahog News (Novinky)

Rozhovor so Sethom MacFarlanom pre 2news.tv

V poradí už štvrtý rozhovor so Sethom MacFarlanom, tento krát pre server 2news.tv na otázky ohľadne budúcich epizódach Family Guy, $100 miliónovom konkrakte a iných.

Takže, ako $100 miliónov zmení život?

Nič, čo robím, nedokáže pokryť takú sumu počas denných výdavkov, takže môj pohľad na to je ... dal som do toho celé svoje 20-te roky, ktoré sú nenahraditeľne. Dal som svoje srdce a dušu do toho seriálu a na oplátku mi oni dali $100 miliónov. Myslím, že to je fér. Jedno z toho je nahraditeľné, druhé nie.

Vraví sa, že prvé čo si si kúpil, bol dom.

Je vzdušný, otvorený. Nie je veľký, palácový. Ako absolvent školy umenia, som veľmi uvedomelý pri používaní priestoru, viac ako pri hocičom inom.

Vzhľadom na to, koľko pracuješ, naozaj záleží , kde bývaš?

Myslím, že je to pravda. Naozaj nezáleží kde bývaš, pretože tam nikdy nie som. Keď som tam, chcem aby som si tam mal súkromie v prírode.

Pokračovanie článku

Poďme sa rozprávať o tom, čo ti platí hypotéku: Family Guy. Čo je nové pre 7. sériu? (pozn.: pozor spoiler, označený bledo modrou farbou)

  • V jednej epizóde Stewie unesie hercov zo Star Trek: The Next Generation. Všetci z nich (pôvodný herci) sa znova zídu a nadabujú svoje postavy pre nás.
  • Brian sa pokúsi zlegalizovať trávu v Quahogu.
  • Peter povie príbeh o svojom pôvode.
  • Ver či nie, máme pripravenú ukončovaciu epizódu pre Family Guy.
McCain & Palin ako nacisti

Klobúk dole pre Fox, že nás nechávajú takto riskovať. Môže z toho byť veľa problémov, ale na konci dňa väčšinou pristúpia na riskantnú, citlivú a aktuálnu tému (pozn.: podobne ako prirovnanie McCaina a Palinovú k nacistom, v epizóde 7x03 – Road to Germany, na internete vyšlo veľa článkov o tom, či Family Guy neprekročil hranicu, na mnohých to brali s rezervou).

Viac ako jeden z tvojich scenáristov povedal, že v 7. séria vám už dochádzajú pop-kultúrne veci, ktoré by ste mohli parodovať.

V tomto bode dúfame, že postavy sa dostali do fázy, keď sa na to nemusíme až tak spoliehať. Stále tu sú nové média a nové kúsky pop-kultúry, z ktorých si môžeme robiť srandu a tak budeme pokračovať a čerpať z toho. Ale nemyslím si, že je to taká opora ako to bolo pred 10 rokmi.

Ale po úspechu Blue Harvest, sa naspäť vraciate k Star Wars.

Bolo to tak populárne, že sme si mysleli, že to môže byť zábava písať „Impérium vracia úder“ epizódu. Keď sme sa dostali k tej epizóde, zistili sme, že je toho dva krát toľko, ale dostaneme sa z toho nejako a bude to úžasné. Je to ako prerábanie filmu.

Cleveland dostane svoj vlastný seriál. Čo to vypovedá o stave televízie, že si Entertainment Weekly vyberá jeho – animovanú postavu – ako obal pre príbeh o Afro-Amerických postavách v hlavnom vysielacom čase?

Toto je chlapík, ktorý hral ako skutočný troj-rozmerný chlapík – nie len nakreslený, stereotypný čierny chlapík. Popravde by som ten seriál nadradil nad ostatné o čiernych postavách v posledných rokoch, pretože väčšina ich z nejakého dôvodu robí blbými.

American Dad bol vždy nevlastné dieťa Family Guy v očiach divákov a ktirikov.

Musel sa usilovať. American Dad sa musel usilovať. Ale teraz stále poráža Simpsonovcov.

Povedzme o 20 rokov, čo si myslíš, že si ľudia budú myslieť o Sethovi MacFarlanovi a Family Guy?

Neviem. Závisí to aj na tom, ako sa bude vyvíjať televízia. Ak FCC bude pokračovať v tom čo robí a veci sa stanú viac konzervatívnymi, Family Guy môže byť pozeraný všetkými v rodine, čo by bola najlepšia vec na svete pre mňa. Je to najlepší seriál aký tu bol. ... Ak o 20 rokov povedia, že seriál je stále vtipný, tak mi to bude stačiť.

  • 7. november 2008
  • Autor: NeosinneR
  • Zdroj: 2news.tv

Komentáre

blog comments powered by Disqus