Quahog News (Novinky)

Krátke správy #5

Už to bol istý čas, keď sa tu objavili Krátke správy, tak ich opäť obnovím.

Prvú správičku nám priniesol server EOnline.com. Seth Green je zasnúbený s Clare Grant. Potvrdil to Seth strohou vetou "Yeah, we did it!" ("Áno, urobili sme to!") pri východe z párty Tarina Tarantino Sephora. Podľa istého zdroja sa zasnúbili na silvestra minulého roku a plánuju sa zobrať v máji tohto roku. Tak, držíme im palce, nech im to vydrží dlhšie ako Sethovi a Elize.

Ďalšou krátkou novinkou, ktorá je celkom veľká, je potvrdenie Sethovho 4. animovaného seriálu pre stanicu FOX. V rozhovore pre IF magazín to potvrdila Alex Borstein, ktorá by v novom seriály mala dabovať hlavnú postavu, ženu. V zajtrajšej novinke môžete rozhovor očakávať aj v našom jazyku.

FCC

Posledná správička súvisí s kontroverznosťou Family Guy. Family Guy totiž produkuje najviac sťažností na spoločnosť FCC, konkrétne epizóda 7x08 - Family Gay, kde Stewie použil konské semeno namiesto mlieka do cereálii, vyprodukovala toľko sťažností, že sa Family Guy s počtom sťažností cez 188 tisíc dostal na prvé miesto v rebríčku v počte sťažností. FOXu tak pripadne zo všetkých televíznych stanic v Amerike "úctyhodných" 48% sťažností.

  • 27. február 2010
  • Autor: NeosinneR

Komentáre

blog comments powered by Disqus