Quahog News (Novinky)

Krátke správy #1

Dnes mi poslal Lakiy3, autor popisov epizód od 4. série, jeden obrázok. Ako môžete vidieť, študenti už začali kresliť po laviciach aj pekné veci. Po kliknutí sa zobrazí plná veľkosť (625KB).

Na tomto obrázku je vidieť, že prvé video zo Sethovej „kavalkády“, Super Mario Rescues The Princesssa, sa na YouTube za posledný mesiac umiestnilo na prvom mieste v počte prezretí.

Keď už sme pre pri kavalkáde, jej hlavný sponzor, Burger King, prichystal súťaž, v ktorej výherca bude mať možnosť kúpiť (áno, v prípade výhry platíte vy) Sethovi jedlo u Burger Kinga. Ale tak nezaslúži si ju za to všetko, čo pre nás urobil? (podmienkou však je bydlisko v USA). Súťaž môžete nájsť na BuySethDinner.com

PS: Ak ste ťahali novú epizódu od ETACH (Family Guy S07E01 REPACK PDTV XviD-ETACH) a zobrazuje sa Vám po spustení čierna obrazovka, stiahnite si VLC prehrávač, v ňom to pôjde bez problémov. Dôvod je, že ta skupina to nejako blbo enkódovala (v jej prípade to nie je prvý a bohužiaľ asi ani posledný krát, nabudúce sa toho hádam chopí nejaká schopnejšia skupina).

  • 30. september 2008
  • Autor: NeosinneR

Komentáre

blog comments powered by Disqus