Quahog News (Novinky)

Kanye West si zahrá v The Cleveland Show

Známy americký raper a spevák Kanye West strávil týždeň v Los Angeles vo FOX-e cvičným čítaním scenáru.

"Bolo pre nás prekvapením, že ho to tak zaujalo, ako prirodzene sa pri tom tváril, aký bol zábavný a skromný," povedal výkonný producent Mike Henry (Cleveland). "Je úžasný herec."

"Vedeli sme, že Kanye je veľký fanúšik Family Guy, pretože rok-dva dozadu pozval Setha k nemu domov," povedal Mike. "A keď bol predstavený spin-off The Cleveland Show, zmienil sa na svojom blogu, že sa veľmi naň teší. Vedeli sme, že je jeho veľkým fanúšikom a taktiež mnoho z nás je fanúšikom jeho hudby."

Podľa Richarda Appela, taktiež výkonného producenta seriálu, Kanye mal len jednu pripomienku, čo sa týkalo scenára a keď prišiel s náhradou, veľmi radi scenár pozmenili. Appel tiež dodal, "Keď si niekoľko krát prečítal text, úplne sa dokázal vžiť do tej postavy, čo očividne nie je preňho ťažké, keďže je to Kanye West. Kľudne ho zapíšem na nasledujúcich 21 epizód."

Seriál by sa mal začať vysielať na FOX-e na jeseň tohto roku, len tak pre zaujímavosť, v epizóde vysielanej v roku 2010 bude taktiež vystupovať herečka Taraji P. Henson, kandidátka na oskara (v našich končinách pravdepodobne neznáma).

  • 17. marec 2009
  • Autor: NeosinneR
  • Zdroj: people.com

Komentáre

blog comments powered by Disqus