Quahog News (Novinky)

Lady of the House - nový seriál Setha MacFarlana

Nie dávno tu bol zverejnený rozhovor s Alex Borstein, v ktorom mimo iné spomínala, že bude hrať hlavnú úlohu v poradí štvrtom animovanom seriáli Setha MacFarlana. Dnes Vám prinášame ďalšie informácie.

Názov seriálu bude Lady of the House a bude zasadený do južného Michiganu. Točit sa bude okolo Grety, slobodnej matky, ktorá je hlavou rodiny Millerovcov. Tá sa začína stretávať s problémami a trápeniami, ktoré jej slobodný život prináša. Jej manžel Davis ju v prvých epizódach opustí a pravdepodobne sa presťahuje na Spooner Street v seriály Family Guy, kde aj bude účinkovať v rôznych epizódach.

Greta má 3 deti, ktorých mená zatiaľ neboli uvedené, budú tam však dvojčatá. Budú mať aj domáce zvieratko, ktoré, ako to už býva v Sethových seriáloch, bude schopné rozprávať. Lady of the House by sa mal začat vysielať na jeseň 2011.

PS: nejedná sa o prvoaprílový žartík :) Správu priniesol Fox Insider, publikoval ju na TV.com

1. apríl 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: tv.com | Comments

Family Guy: Volume 8

Server TVShowsOnDVD.com priniesol správu o vydaní ďalšieho Family Guy DVD a to Volume 8. Kolekcia 3 DVD má byť vydaná okolo 15. júna a bude obsahovať samozrejme okrem samotných epizód kopu extra materiálov. Zvuk je 5.1 Dolby Digital, dostupné titulky sú anglické, francúzske a španielské. Čo sa týka fyzických bonusov, ako napr. plagáty, tak táto informácie ešte nie je dostupná.

Celková dĺžka je 344 minút, v ktorých je zahrnutých 15 necenzúrovaných a rozšírených epizód z konca 7. a začiatku 8. série. Cena by sa mala pohybovať okolo $50 v USA, čo je o poznanie viac ako napr. predchádzajúce Volume 7, ktoré sa na amazone dalo dostať za 19 libier (približne $28). Pravdepodobne bude cena ešte upravená, ale môžeme očakávať nejaké extra bonusy hodné danej ceny.

Pokračovanie článku

28. marec 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: tvshowsondvd.com | Comments

American Dad! po tretí krát vo Family Guy

Stan a Francine Smith zo seriálu American Dad! sa už po tretí krát objavia v seriáli Family Guy. Epizóda April in Quahog je naplánovaná na 11. apríl a mala by byť v poradí 16. epizódou 8. série. Ako účinkujúca celebrita sa obvaví Anne Hathaway.

SPOILER: V epizóde by mal nastať koniec sveta a všetci sa snažia udobriť sa s kamarátmi a rodinou.

15. marec 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: facebook.com | Comments

Cavalcade pokračuje

Sethova Cavalvade of Cartoon Comedy bola na youtube hitom, keď sa jeho kanál SethComedy stal počas debutu najviac pozeraným kanálom. Neskôr sa presnul na Hulu.com a opäť sa vracia, aby nám priniesol ďalšie videá.

Vyzerá to, že Seth plánuje aj ďalej pokračovať v tvorbe krátkých videí, keďže podpísal zmluvu s Priceline Negotiator (Priceline už Cavalcade sponzoroval, tento raz však hviezda Priceline, William Shatner, bude mať krátky klip pred každým videom). Prvé video Die, Sweet Roadrunner, Die už je na svete a je paródiou na The Road Runner Show, v ktorom hrajú Kojot a Mig-Mig (určite z detstva poznáte). Video si môžete pozreť nižšie. Nie je známe koľko videí sa chystá a ani kedy bude ďalšie ale hádam nás Seth nesklame.

11. marec 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

Rozhovor s Alex Borstein

Magazín iF MAGAZINE priniesol rozhovor s jednou z dabérok Family Guy, Alex Borstein. Týka sa hlavne Sethovho nového animovaného seriálu, v ktorom si Alex zahrá hlavnú úlohu. Alex nám taktiež povie o živote bez Mika Henryho, ktorý daboval Clevelanda, ktorý sa po začatí vysielania The Cleveland Show vo Family Guy už neobjavuje. Prejdeme teda na samotný rozhovor.

Hovorí sa, že ty a Seth pracujete na novom animovanom seriáli pre FOX.

Môžem povedať, že jeden pre FOX je animovaný. A pracujem na ňom so Sethom. Popravde má toho ešte veľa vo vačku.

Čo nám môžeš o novom seriáli povedať?

Nuž, ten jeden, na ktorom pracujem so Sethom zahŕňa ženskú hlavnú postavu, takže je to trošku odlišné, čo je celkom zábavné. FOX ešte nikdy taký seriál nerobil. Ja budem hrať hlavnú úlohu.

Je to ten istý štýl humoru ako Family Guy?

Viete, mám rada také seriály. Pracuje na ňom aj Gary Janetti (pozn.: napísal scenár k prvej časti filmu Stewie Griffin - The Untold Story). Istým spôsobom si ctí Family Guy, ale bude predsa len inak “chutiť", iný pocit vo Vás zanechá. Nie je to spin-off Family Guy-a, tak ako The Cleveland Show, bude to mať svoje vlastné čaro. Keďže Seth má na starosti animácie a celkový vzhľad, tak pravdepodobne bude vizuálne podobný. Ale len vizuálne. Tak ako by ste rozpoznali obraz slávneho umelca, tak rozpoznáte aj Sethovu prácu.

Budeš výkonným producentom?

Áno. Vytvárame ho ja spolu s Garym Janettim. Je to síce skoro, ale bola to zábava pracovať na tom, takže už to je fantastické.

Pokračovanie článku

28. február 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: ifmagazine.com | Comments

Archív noviniek