Quahog News (Novinky)

Krátke správy #7

Opäť tu máme zopár drobností zo sveta Family Guy.

Pred 2 a pol mesiacom Seth Green oznámil, že je zasnúbný s Clare Grant. Netrvalo dlho a obaja si povedali svoje áno. Stalo sa tak 1. mája na súkromných viniciach v Severnej Kalifornii.

Server thecelebritycafe.com zostavil rebríček 10 najlepších TV mamín a na 9. mieste sa umiestnila Lois Griffin. Na prvom mieste sa umiestnila Marge so Simpsonovcov (ktovie ako prišli k takémuto záveru).

Ďalšie novinky sa týkajú skôr stránky. Vždy pod prvou novinkou sa zobrazovala Google AdSense reklama, bola však nahradená vyhľadávacím polom na hellspy.com, z ktorého môžete sťahovať najnovšie diely. Taktiež v popise každej epizódy bol pridaný link na stiahnutie konkrétnej epizódy. Najnovšiu epizódu môžete teda sťahovať kliknutím na epizódu v INFOBOXe hore a následne kliknutím na odkaz.

11. máj 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

Seth MacFarlanov režisérsky debut

Podľa deadline.com Universal Pictures kúpilo komédiu Ted, podľa amerického hodnotiaceho systému nevhodnú pre deti mladšie ako 17 rokov. Film je o mužovi, ktorý sa musí rozhodnúť medzi jeho priateľkou a plyšovým macíkom. Scenár napísal Seth MacFarlane a jeho kolegovia z Family Guy Alec Sulkin a Wellesely Wild, produkovaná spolu s Media Rights Capital, Scottom Stuberom a Johnom Jacobsom. Režisérom bude Seth MacFarlane, je to jeho debutový kúsok. Začať by sa na filme malo už tento rok.

Pôvodne mal byť Sethov prvý film robený pre FOX a mal to byť Family Guy, Ted ho však predbehol. FOX pravdepodobne odmietol Ted-a kvôli jeho ohodnotení. Universal už vyhradil 65 miliónov dolárov na projekt, čo určite rozšíri vzťahy medzi Sethom a Media Rights Capital, ktoré začali s Cavalcade of Cartoon Comedy.

13. apríl 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: deadline.com | Comments

Krátke správy #6

Určite sa medzi Vami nájde zopár ľudí, ktorí sledujú seriál Flashforward. V poslednej, včerajšej epizóde 1x15 - Queen Sacrifice ste si mohli všimnúť Setha MacFarlana v roli agenta FBI Jaka Curdyho. Jake bol neskôr postrelený, pravdepodobne však len do pleca, takže Seth sa možno v seriáli ešte objaví. Za informáciu ďakujem BigDeal-ovi.

Ďalej tu máme plán vysielania nových dielov do konca 8. série. Je nasledujúci (SEČ):

Vysielaná mala byť aj epizóda s názvom Partial Terms of Endearment, týkajúca sa potratov, FOX ju však odmietol odvysielať. Dovolil ju však producentom hocijako inak distribuovať.

V galérií môžete nájisť nové promo fotky k 150. epizóde a jej hudobnému špeciálu a taktiež promo plagát k 150. epizóde.

10. apríl 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

FOX Rocks - žijeme hudbou

Počnúc štvrtkom, 29. apríla, začína na stanici FOX hudobne založený program - FOX Rocks. Súčasťou bude samozrejme aj seriál Family Guy.

Odvysielaná bude jubilejná 150. epizóda Brian & Stewie (v skutočnosti je 143., ale asi rátajú odvysielanie epizód podľa produkčných čísel) a taktiež polhodinový hudobný špeciál. Ten bude pozostávať z najobľúbenejších a tiež ešte nevysielaných vystúpení.

Medzi ďalšie seriály, ktoré budú súčasťou FOX Rocks sú tiež The Cleveland Show (účinkujúcou hviezdou bude Kanye West), Simpsonovci, Dr. House, Fringe a iné.

8. apríl 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: thefutoncritic.com | Comments

Hlasujte za Setha ako najvplyvnejšieho človeka roku 2010

Magazín TIME každoročne zostavuje rebríček 100 najvplyvnejších ľudí a tak ako aj minulý rok bol Seth MacFarlane opať nominovaný na najvplyvnejšieho človeka. V roku 2009 sa Seth umiestnil na 99. mieste, tento rok by sa mohol umiestniť aj vyššie.

V dobre písania článku sa Seth nachádzal na 39. mieste, na prvom mieste bola Lady Gaga. Kompletný rebríček nájdete na time.com, každý povinne hlasovať za Setha MacFarlana!

3. apríl 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: time.com | Comments

Archív noviniek