Quahog News (Novinky)

Star Wars epizóda za 10 dní

Nadchádzajúca 6. sezóna seriálu Family Guy začne hodinovou epizódou Blue Harvest, v ktorej Peter prerozpráva Star Wars IV - Nová Nádej. Názov Blue Harvest je pôvodný názov filmu Star Wars VI: Návrat Jediho. Epizóda bola tiež oficiálne odsúhlasená aj samotným štúdiom Lucasfilm, čo Seth MacFarlanovi nesmierne pomohlo pri jej tvorbe. Hlavné postavy budú nasledovné:

Chris GriffinLuke Skywalker
Peter GriffinHan Solo
Lois GriffinPrincess Leia
Stewie GriffinDarth Vader
Brian Griffin Chewbacca
Glenn QuagmireC-3PO
Cleveland BrownR2-D2
HerbertObi-Wan Kenobi
Mayor WestGrand Moff Tarkin

Na záver len taká pikoška, Stewie a Brian sa objavia na 59. ročníku predávania cien Emmy Awards v Shrine Auditorium v Los Angeles, 16. Septembra. Animované postavičky na rôznych takýchto akciach väčšinou predvedú nejakú vtipnú, poprípade parodickú scénku.

13. september 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy na Xbox Live a Volume 5 DVD

Majitelia Xbox 360 si budú môcť stiahnúť Family Guy priamo do ich Xbox-u. Spoločnosť 20th Century Fox a Microsoft totiž uzavreli dohodu, podľa ktorej si majitelia Xbox Live budú môcť od pondelka, 3. septembra 2007, stahnúť prvé dve sezóny seriálu Family Guy a film Stewie Griffin - The Untold Story. Cena epizódy aj filmu bude asi 160 Microsoft bodov alebo $2, čo je približne rovnako ako epizódy rôznych seriálov na iTunes.

Taktiež 18. septembra FOX plánuje vydať Family Guy Season 5 DVD. Nie je to ešte isté, keďže sa boja, že dostupnosť epizód na Xbox Live by mohľa mať nepriaznivé účinky na predaj DVD.

30. august 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: i4u.com | Comments

Aktualizácia webu

V menu pribudli dve nové sekcie a to Galéria a Fórum. Galéria je založená na Coppermine Gallery, prispôsobená k vzhľadu stránky. Zatiaľ sa tam nachádzajú len obrázky postáv, neskôr pridám aj viacej obrázkov.

U fóra som zobral za základ PunBB, písať sem môžete vaše pripomienky a návrhy na web, ale aj fórum, môžete si tu pokecať o epizódach ako na Family Guy, tak aj American Dad alebo proste len tak pokecať.

Taktiež som doplnil popisy epizód pre celú tretiu sezónu a už sa pracuje na popisoch pre sezónu štvrtú. V blízkej budúcnosti by som tiež chcel prerobiť Návštevnú knihu, aby som nemusel používať variantu od BlueBoardu.

27. august 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy Freakin' Party Pack

Televízia FOX pripravila pre svojich fanúšikov milé prekvapenie. 30. októbra 2007 vydá Family Guy Freakin' Party Pack na 18-tich DVD-čkách. Budú obsahovať viac ako 90 epizód, bonusové materiály, 24 zmazaných scén z 3. sezóny, rozhovory s účinkujúcimi hviezdami, doplnky na poker (2 balíky hracích kariet) a ping pong (rakety, sieťka a loptičky) a veľa ďalšieho. Tento pack sa bude predávať za $149.98, čo je v prepočte niečo pod 4000 korún. Na Amazone sa už teraz dá predobjednať za $104.99, čím ušetríte 30%. Zoznam epizód si môžete pozrieť na IGN.

Seth MacFarlane nedávno uviedol, že by chcel natočiť ďalší film. Včera túto požiadavku spresnil a uviedol, že by chcel urobiť filmový muzikál. On sám hrá na piáno, avšak vo filme hrať asi nebude. Na to má dvoch vynikajúcich skladateľov. Ako uviedol na Rotten Tomatoes, muzikál by chcel urobiť v priebehu niekoľko rokov.

23. august 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: ign.com | Comments

Seth MacFarlane uzatvoril zmluvu s Google

Seth MacFarlane za podpory Media Rights Capital uzavrel dohodu s Google AdSense, vďaka ktorej sa budú cez Google AdSense sieť vysielať krátke videá, vytvorené exkluzívne pre túto sieť.

Videá sa budú zobrazovať v malom "video-boxe" po kliknutí na prehrávanie, pričom nad, alebo pod ním sa budú zobrazovať reklamy. Seth tu napríklad bude vysielať videá s novými charaktermi.

Ako vyplývá so správy na www.examiner.com, videá budú distribuované na určitých stránkach, čiže sa asi nebudú dať voľne vložiť na hocijakú inú stránku, ako stránku určenú Googlom a Media Rights Capital. Dúfam, že to nie je pravda, aby som mohol aj na túto stránku video-box umiestniť.

20. august 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: examiner.com | Comments

Archív noviniek