Quahog News (Novinky)

100. epizóda Family Guy

V utorok, 30. októbra 2007, sa konala party na oslavu 100. epizódy seriálu Family Guy (epizóda 6x04 - Stewie Kills Lois, ktorá bude odvysielaná 5. novembra 2007 - ak by sa to niekomu nezdalo, tak sa nerátali epizódy, ktoré tvorili film Untold Story a epizóda 6x01 - Blue Harvest sa ráta ako 2 epizódy). Zatiaľ som zohnal len obrázky Mili Kunis, ktorá dabuje Meg, môžete ich nájisť v galérii.

Po veľkom úspechu paródie na Star Wars IV - Nová nádej (epizóda 6x01 - Blue Harvest) sa už robia prípravy na paródiu filmu Star Wars V - Impérium vracia úder. Zaujímavosťou je, že Boba Fetta bude hrať Giant Chicken - kura, z ktorým sa Peter v niektorých dieloch bil aj dlhšie ako 5 minút. Seth MacFarlane taktiež dodal, že ak bude Impérium vracia úder tak úspešné ako diel Blue Harvest (Nová nádej) určite bude aj ďalšia paródia a to Návrat Jediho.

Do sekcie Na stiahnutie boli pridané 3 mp3, ktoré vytvoril Poník, ktorého môžete poznať zo serveru futurama.sk, kde vytvoril značné množstvo multimediálneho obsahu. Sú to zvučky seriálu Family Guy v rôznych hudobných štýloch.

Na záver len taká pikoška, Mila Kunis chodí s Macaulay Culkinom, ktorého môžete poznať zo série Sám Doma.

3. november 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Aktualizácia webu

Do galérie bolo pridaných 13 wallpaperov v rozlíšení 1024x768, 30 avatarov, ktoré môžete použiť na rôzne fóra a 11 ikoniek v rozlíšení 48x48 (resp. 49x49).

Ďalej bola pridaná nová sekcia Na stiahnutie, v ktorej si môžete zatiaľ stiahnúť dve písma (oficiálne Family Guy písmo a rukopis Matta Groeninga - tvorcu Simpsonovcov) a rôzne "ASCII Art" obrázky, teda obrázky tvorené znakmi.

10. október 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy na iTunes

Spoločnosť FOX a Apple konečne uzavreli dohodu a tak si môžete na iTunes kúpiť epizódy Family Guy. Momentálne je na predaj 1 epizóda a podľa fanúšikov v nie moc dobrej kvalite. Cena epizódy je $1.99, takže nažhavte svoje iPody a hurá do pozerania.

Spoločnosť vlastniaca práva na "When You Wish Upon a Star" v stredu, 3. októbra 2007, podala sťažnosť na spoločnosť FOX a tvorcou Family Guy, pretože podľa nich práva porušili. Tvrdia, že pesnička "I need a Jew" v epizóde When You Wish Upon a Weinstein je len kópiou pesničky s filmu Pinocchio. Peter Griffin ju zaspieval keď zistil, že si potrebuje najať žida, aby sa mu staral o peniaze. Spoločnosť FOX sa k problému ešte nevyjadrila.

Po úspechu filmu "The Simpsons Movie" (doteraz zarobili okolo miliardy dolárov) tvorca Family Guy, Seth MacFarlane, tiež zamýšla urobiť celovečerný film. Problém je však súčastne robiť aj seriál aj film, preto aj výroba "Simpsonovci vo filme" trvala skoro 20 rokov.

4. október 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: crunchgear.com | Comments

Family Guy Volume 5

Dňa 18. septembra 2007 bol, aj napriek obavám z malej predajnosti kvôli sprístupneniu epizód na XBox Live, vydaný v poradí piaty DVD box z názvom Family Guy - Volume 5. Zakúpiť si ho môžete napríklad na amazon.com za $25.99

DVD box obsahuje spolu 3 DVD-čka, na ktorých sa nachádza prvých 13 epizód 5. sezóny (Stewie Loves Lois - Bill and Peter's Bogus Journey). Ku každej z trinástich epizód sú komentáre, samozrejme zmazané scény (spolu 38), návod ako si nakresliť Petra a tri "ako-sa-tvoria" epizódy spolu s komentármi, čiže si budete môcť predstaviť aká náročná práca to je. Zvyšných 5 epizód bude na nasledujúcom Volume 6 boxe.

Na stránku som tiež pridal vyhľadávanie Google Custom Search, takže napr. ľahko nájdete diel, v ktorom sa nachádza určitá scénka.

21. september 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Stewie a Brian na Emmy 2007

Síce až po dvoch dňoch ho sem dávam, ale predsa :-) Díky Thunderwolf-ovi. Tým, ktorím sa z nejakého dôvodu nezobrazuje video ho môžu nájisť priamo na youtube, alebo si stiahnúť najnovší flash.

19. september 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: youtube.com | Comments

Archív noviniek