Quahog News (Novinky)

Aktualizácia webu

S dobrými ľuďmi akoby sa vrece roztrhlo. Do tímu sa pridal Laco "Lakiy3", ktorý bol tak ochotný, že doteraz spravil popisy epizód na 4. sériu a na ďalších usilovne pracuje. Nové popisy si môžete pozrieť v sekcii epizódy.

13. január 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

PF 2008

Štastný a úspešný Nový rok 2008 praje všetkým návštevníkom a milovníkom seriálu Family Guy tím servera www.FamilyGuy.sk

31. december 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Aktualizácia webu

Pár dní dozadu sa mi potvrdilo, že dobrí ľudia ešte nevymreli. Ozval sa mi človek s nickom Neworder a sám sa ponúkol, že spraví popisy postáv. Tak sa aj stalo a konečne je spustená aj sekcia Postavy a Herci. Zatiaľ sa v nej nachádzajú "len" popisy hlavných postáv, no postupne pribudnú aj popisy vedľajších.

Doplnené: Boli pridané popisy vedľajších postáv, niektoré zatiaľ bez obrázku

20. december 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

DVD Blue Harvest (Special Edition)

Prvý Family Guy Star Wars film Blue Harvest uzrie svetlo sveta na DVD platniach 15. januára 2008 od Fox Home Entertainment. Základnú verziu si môžete predobjednať napr. na amazone za $16,09. V základnej verzii nájdete samozrejme celý film, vystrihnuté scény, komentáre a interview s Georgom Lucasom a ostatnými.

V špeciálnej, rozšírenej verzii sa nachádza celá základná verzia, okolo 4 minút exkluzívneho materiálu, necenzorované skladby, animácie, interview so Sethom MacFarlanom a Georgom Lucasom a ukážka z nasledujúceho Star Wars filmu.

Pre ozajstných fanúšikov je tu limitovaná edícia, ktorú si je možné predobjednať na amazone za $24,49. V tejto limitovanej edícii sa nachádza všetko zo špeciálnej edície, pekné balenie pre zberateľov, 3D okuliare a 3D bojová scéna, tričko Blue Harvest, kartičky a exkluzívna brožúrka.

10. december 2007 | Autor: NeosinneR | Zdroj: digitallyobsessed.com | Comments

Nová doména a štrajk scénaristov

Zopár ľudí mi písalo, prečo som mal stránku na cz doméne, keď to bola stránka slovenská. Bolo to preto, lebo tú doménu mal kúpenú kamoš, ktorý ju nevyužíval a tak som ju od neho prebral. Lenže ani mne sa to moc nepozdávalo, predsa len hore svieti "Vitajte na prvej slovenskej stránke o skvelom animovanom seriáli Family Guy" a pod tým veľkým "www.FamilyGuy.cz", trošku divné. A tak som sa rozhodol kúpiť novú doménu, tentoraz už slovenskú a to familyguy.sk. Stará doména familyguy.cz bude asi do konca roka (neviem ešte ako dlho, možno dlhšie, možno kratšie) presmerovaná na túto doménu, kvóli vyhľadávačom a aby v tom nebol zmätok a neskôr ju asi odpredám, možno darujem Dr. Macákovi, ktorého asi poznáte zo serveru family-guy.czweb.org, z ktorého pochádzaju skoro všetky české titulky.

familyguy.sk

V USA už od 5. novembra prebieha štrajk scénaristov. Oni totižto chcú viac peňazí z predaja filmov a seriálov cez Internet, iTunes ale aj z predaja DVD. Len tak pre zaujímavosť, z jedneho predaného DVD dostane scenárista 4 centy, čo je približne 1 slovenská koruna. Tento štrajk samozrejme ovplyvní natáčanie seriálov a to čiastočne aj Family Guy. Môžete tiež podpísať petíciu v prospech scenáristov.

Pred začiatko štrajku mal FOX spolu so Sethom MacFarlanom rozrobených pár epizód, ktoré sa blížili k finálnej podobe. Seth povolil FOXu epizódy dokončiť, no dúfal, že FOX preukáže trochu úcty a rešpektu scenáristom a epizódu nedokončí. Nestalo sa tak a včera odvysielaná epizóda 6x06 - Padre de Familia už bola dokončená bez Setha. Takto už FOX dlho pokračovať môcť nebude, nakoľko nie veľa epizód (tušim už len 2) bolo blízko k dokončeniu. Dúfajme, že sa štrajk čo najskôr skončí v prospech scenáristov, aby sa Seth mohol vrátiť k tvorbe epizód.

20. november 2007 | Autor: NeosinneR | Comments

Archív noviniek