Quahog News (Novinky)

The Cleveland Show

FOX na jeho stránke uviedol nové seriály pre sezónu 2008/2009 a medzi nimi sa nachádza aj pripravovaný seriál s pravdepodobným názvom The Cleveland Show.

Pred mnohými rokmi bol Cleveland Brown stredoškolský študent zaľúbený do prekrásnej Donny. Na jeho smolu, láska bola neopätovaná a Donna sa vydala za iného. Cleveland jej povedal, že ju bude vždy ľúbiť a vždy tu pre ňu bude.

A tak sa aj stalo. Donnin muž ju podviedol a Donna sa obrátila na Clevelanda s druhou šancou. Nedotknutý so vzťahu Lorreta-Quagmire ponuku prijal a spolu s Clevelandom Juniorom sa presťahovali do Stoolbendu.

V seriály sa nachádza flirtujúca nevlastná dcéra, 5-ročný nevlastný syn, ktorý zbožňuje dámy, zbierka susedov, ako napríklad britská rodina zdánlivo zabudnutá vo Viktorianskej ére, rodina medveďov žijúcich na konci ulice a mnoho ďalších.

The Cleveland Show by sa mal vysielať v strede seriálovej sezóny, to je od Januára 2009, v nedeľu večer, 21:30 amerického času.

20. máj 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: fox.com | Comments

Alex Borstein čaká bábätko

Herečka Alex Borstein (Lois), oznámila, že spolu so svojim manželom Jacksonom Douglasom čakajú ich prvé dieťa, chlapčeka, na začiatku jesene. Alex napísala na svojom blogu:

Som uťahaná. Je to oficiálne. Vnútri mňa sa nachádza malinký drobnučký penis, ktorý zo mňa vyjde niekedy v Septembri. Takt tu to máte. Nejaké vzrušujúce informácie z kempu Alex Borstein.

Alex a Jackson sú spolu od roku 1999, kedy sa mimochodom začal vysielať Family Guy.

19. máj 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: celebrity-babies.com | Comments

Aktualizácia webu

Dnes len krátka aktualizácia, konečne boli pridané anglické titulky na epizódy 4x14 - 4x19, ktoré neboli na žiadných známych titulkových weboch k dispozícii. Za to ďakujem Radkovi Kocmanovi, ktorý mi ich poslal na maila.

Do popisu epizód boli pridané obrázky (12) z tej konkrétnej epizódy, aby ste si mohli urobiť aký taký prehľad epizódy. Prezeranie je spravené cez GreyBox, je však vyžadovaný JavaScript, inak sa nebudú dať pohodlne prezerať. Ak by ste našli nejaké chybičky, poprípade ak by sa obrázky nezobrazovali, napíšte mi prosím Vás na maila.

9. máj 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Seth MacFarlane uzavrel "mega-dohodu"

Seth MacFarlane, tvorca seriálu Family Guy, uzavrel po 2 a pol rokoch vyjednávania dohodu s 20th Century Fox TV, čím sa stane najviac plateným TV scenáristom.

Vďaka tejto dohode, ktorá má mať hodnotu vyše $100 miliónov, ostane Seth v 20th TV minimálne do roku 2012. Pokrýva prácu na seriáloch Family Guy, American Dad a pripravovanému spin-off The Cleveland Show, práce na nových projektoch a príjmi z predaja DVD.

Ani jedna strana nechce komentovať veľkosť dohody, prezidentka 20th TV Dana Walden však poznamenala: nikto nikdy nebude musieť ponúknuť Sethovi pomocnú ruku. Dohoda je taktiež retroaktívna, keďže Sethova predošlá dohoda skončila pred vyše rokom.

5. máj 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: hollywoodreporter.com | Comments

Aktualizácia webu

Dlhú dobu sa v galérii nič nedialo, tak som to dnes napravil. Boli doplnené 2 wallpapery do sekcie Wallpapery - 1024x768, fotky hercov (dabérov) - Mila Kunis, Seth Green, Seth MacFarlane a Alex Borstein a nakoniec DVD obaly na jednotlivé série a špeciály. Obaly sa po kliknutí zobrazia v plnom rozlíšení, podobne ako aj veľké fotky.

DVD obaly sú všetky anglické, ak by ste mali slovenské, poprípade české, alebo ste nejaké vytvorili a chcete sa podeliť, napíšte mi na mail neosinner@gmail.com a ja ich tam uverejním.

Nakoniec, boli pridané titulky na špeciálne diely a filmy, resp. film Stewie Griffin - The Untold Story do sekcie Titulky - špeciál.

5. máj 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Archív noviniek