Quahog News (Novinky)

Mila Kunis v celovečerných filmoch

V piatok 17.decembra prebehla celosvetová premiéra filmu Black Swan, v ktorom si hlavnú rolu spolu s Natalie Portman zahrala aj Mila Kunis, dabérka Meg. Režisérom je Darren Aronofsky, ktorého mnohí považujú za najviac uznávaného režiséra v USA. Trailer si môžete pozrieť napr. na stránkach Apple, celý film sa už určite dá na fórach a torrentoch stiahnúť.

Na začiatku roka som písal o Sethovom pripravovanom celovečernom filme s názvom Ted a minulý týždeň nás HollywoodReporter informoval, že Mila Kunis má záujem v ňom hrať. Hlavnú úlohu by mal stvárniť Mark Wahlberg a práve Mila Kunis by mala byť jeho priateľka, ktorá by chcela povýšiť ich vzťah na ďalšiu úroveň a zároveň má dosť žitia s jeho najlepším kamarátom Tedom, plyšovým mackom.

21. december 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: hollywoodreporter.com | Comments

Záverečný diel Star Wars ságy - It's a Trap!

Tvorcovia Family Guy nám pripravili prekrásne vianočné prekvapenie - záverečný diel Star Wars ságy už 21. decembra tohto roka. Dostupné bude na DVD, Blu-Ray a stiahnuteľné cez iTunes.

Tento týždeň bol zverejnený aj trailer k tomuto filmu, v HD kvalite si ho môžete pozreť na stránkach Apple. Film paroduje záverečný diel Star Wars ságy, Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho.

20. november 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

People's Choice Award 2011

Dnes ráno boli vyhlásené nominácie v súťaži People's Choice Award 2011 a rodina Griffinovych bude bojovať o pozíciu najobľúbenejšej televíznej rodiny.

O tento post bude súťažiť so Simpsonovcami a rodinami zo seriálov Dva a pol Chlapa, Zúfalé Manželky a Taková moderní rodinka.

Hlasovanie je neobmedzené, takže nezabudnite odovzdať aj svoj(e) hlas(y). Tu je zoznam nominovaných. Vyhlásenie výsledkov prebehne 5. januára 2011

9. november 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

Halloweenský špeciál

Po mesiaci tu znovu máme ďalší diel Family Guy a keďže minulý týžden bol posledný októbrový deň, je čas na špeciálnu Halloweensku epizódu.

Peter a Joe pripravia sériu prekvapení pre ničnečakajúcich susedov a priateľov, zatiaľ čo Stewie a Brian pôjdu po domoch pýtať sladkosti a narazia na bitkárov. Meg sa zúčastní školského Halloween večierku, od ktorého má vysoké očakávania.

7. november 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

Je tu 9. séria

Prázdniny skončili a opäť nastal čas na vysielanie seriálu Family Guy. Dnes bola odvysielaná prvá epizóda 9. série s názvom And Then There Were Fewer a hneď 50 minútový diel. Titulky má na starosti česká fan stránka familyguy.cz, v prípade dostupnosti budú k stiahnutiu aj tu.

Počnúc 9. sériou sa začal Family Guy vysielať vo vysokom rozlíšení, takže majitelia širokouhlých monitorov si budú môcť ešte o kúsok viac užiť tento skvelý seriál.

27. september 2010 | Autor: NeosinneR | Comments

Archív noviniek