Quahog News (Novinky)

Seth MacFarlane v prezidentskej kampani

V sobotu (4. októbra 2008) vystúpil Seth MacFarlane spolu s Adrianne Palicki, hviezdou televíznej show "Friday Night Lights", na univerzite Bowling Green State, kde mali prejav v rámci prezidentskej kampane Baracka Obama (na obrázku, spolu so Sethom).

Prejav sa týkal samozrejme politiky, no po ňom prišiel čas na otázky publika a sem sa už zamotal aj Family Guy. Seth povedal, že Brian rozumie Stewiemu úplne, Chris tak trochu a zvyšok rodiny len jadro toho, čo hovorí, nie však reči o zabíjaní, nadvláde a podobné. Na otázku, koho by pravdepodobne Stewie volil odpovedal, so Stewieho hlasom, že asi McCaina, lebo túži po nadvláde nad svetom. Taktiež dodal, že by zabil Lois namiesto Sarah Palin, kandidátky na vice-prezidentku.

Na YouTube si môžete pozrieť aj ich prejav (pri hľadaní použite slová Obama a MacFarlane), a taktiež aj otázky publika. Prvá časť otázok a odpovedí, trvá 1:20 a je celá o Family Guy, druhá časť, trvá 10 minút a je aj o Family Guy, aj o politike.

6. október 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: bgnews.com | Comments

Cavalcade #06 - Two Ducks Watch 'Meet The Parents'

Tento diel dávam o deň neskôr, lebo som naň tak trochu zabudol. Menší update, k novinkám bola pridaná možnosť písať komentáre.

5. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Krátke správy #1

Dnes mi poslal Lakiy3, autor popisov epizód od 4. série, jeden obrázok. Ako môžete vidieť, študenti už začali kresliť po laviciach aj pekné veci. Po kliknutí sa zobrazí plná veľkosť (625KB).

Na tomto obrázku je vidieť, že prvé video zo Sethovej „kavalkády“, Super Mario Rescues The Princesssa, sa na YouTube za posledný mesiac umiestnilo na prvom mieste v počte prezretí.

Keď už sme pre pri kavalkáde, jej hlavný sponzor, Burger King, prichystal súťaž, v ktorej výherca bude mať možnosť kúpiť (áno, v prípade výhry platíte vy) Sethovi jedlo u Burger Kinga. Ale tak nezaslúži si ju za to všetko, čo pre nás urobil? (podmienkou však je bydlisko v USA). Súťaž môžete nájsť na BuySethDinner.com

PS: Ak ste ťahali novú epizódu od ETACH (Family Guy S07E01 REPACK PDTV XviD-ETACH) a zobrazuje sa Vám po spustení čierna obrazovka, stiahnite si VLC prehrávač, v ňom to pôjde bez problémov. Dôvod je, že ta skupina to nejako blbo enkódovala (v jej prípade to nie je prvý a bohužiaľ asi ani posledný krát, nabudúce sa toho hádam chopí nejaká schopnejšia skupina).

30. september 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy v2.0

S príchodom novej série Family Guy prichádza aj nová verzia tejto stránky. O jej moderný design sa postarala Yuhon, jej ďalšie výtvory môžete nájsť na yuhon.deviantart.com.

Stránka prešla aj menšími funkčnými úpravami. Bolo pridané stránkovanie pre pohodlnejšie prezeranie starších článkov, odpočet aj vyhľadávanie bolo umiestnené do hlavičky aby boli stále po ruke. Taktiež bola pridaná anketa, v ktorej momentálne zisťujem ako sa Vám páči nová stránka, neskôr budem ankety meniť.

To je pre dnešok vše, čítajte rozhovory, čakajte na zajtrajšiu novú sériu, majte sa radi, majte ma radi, šírte osvetu o Family Guy a keby náhodou nájdete nejakú chybičku na stránke, prosím kontaktujte ma. Ďakujem.

PS: Fórum je dočasne, pokiaľ nevyjde finálna verzia, po anglicky, z dôvodu nedostupnosti slovenskej lokalizácie.

28. september 2008 | Autor: NeosinneR & Yuhon | Comments

Rozhovor so Sethom MacFarlanom pre Hollywood.com

Server Hollywood.com urobil rozhovor so Sethom MacFarlanom. Pôvodný članok môžete nájisť na holywood.com

Neznášaš Angličanov podobne ako Peter?

Práve naopak, zbožňujem ich.

Áno? A to už prečo?

Môj bože, pretože nám dali Benny Hill, Monty Pythona, The Office, Neville Chamberlain.

Prečo ich teda Peter neznáša?

Pretože je idiot. Je z Nového Anglicka.

Desí ťa, že ženy sa idú poblázniť za Brianom?

Áno, je to choré a nechutné. Mali by sa hanbiť. Tak trochu premýšľame o Brianovi ako osobe a keď sa ozve televízna sieť o veciach ako, „Nie, Brian to nemôže robiť, je to moc nechutné“ a náš sponzor „Počkať, je to individuálny jedinec, mal by mať také isté práva“ tak začíname byť rozhorčený. Je to predsa pes.

Kedy si sa rozhodol zmeniť Stewieho z vraždiaceho maniaka na malého speváčika?

Nebolo to vedomé rozhodnutie. Postavy sa vyvíjajú a zistili sme, že myšlienka nadvlády nad svetom sa za chvíľu ohrá a ľudí už nebude toľko zaujímať. Znelo to divne, ako z 90-tych rokov ale verte mi, keby sme sa držali pôvodného Stewieho, seriál by sa držal len tak tak. Ak je dokázané, že niečo by mohlo zruinovať seriál, je to príbeh, ktorý by sme mali urobiť.

Pokračovanie článku

28. september 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: hollywood.com | Comments

Archív noviniek