Quahog News (Novinky)

Rozhovor: Mila Kunis nielen o Max Paynovi

V pondelok, 13. októbra, bola v Amerike premiéra nového filmu Max Payne (ČSFD, IMDb), v ktorom si hlavnú úlohu Mony Sax zahrala herečka a dabérka Mila Kunis (Meg). Server Moviehole.net ju vyspovedal nielen o novom filme, ale taktiež o Family Guy, plánovanom filme, jej detstve a o tom ako sa stala herečkou.

Myslím, že nikto neočakával, že budeš hrať v takom akčnom filme. Toto nie je to, na čo sme boli u teba zvyknutý. Bojovala si za tú úlohu alebo ti ju ponúkli?

Bojovala. Teda, bojovala som ako sa len dalo, chápeš? Veľmi rešpektujem Johna Moora (režisér Max Payna) za to, že bojoval za mňa, pretože o úlohu malo záujem veľa hercov, ktorí by boli zrejmejšia voľba. A mám ho rada za to.

Čo ťa naozaj vyzývalo k tomu?

Rešpektujem Marka Wahlberga (predstaviteľ Maxa Payna) dlhé roky a vždy som s ním chcela pracovať. Takže to malo veľký vplyv. Pokiaľ cítiš, že si obklopený dobrými hercami, cítiš sa trochu bezpečnejšie. A ja rešpektujem Marka a jeho voľby. Bola som si viac ako istá, že to nebude jeden z tých naozaj zlých filmov. A taktiež som vždy chcela hrať niekoho, kto nakopáva zadky druhých. Teda, kto by nechcel držať zbraň.

Pripomenulo ti to nejakou cestou to, prečo si chcela byť herečka? Celá táto predstava?

Áno. Presne preto som chcela robiť filmy keď som skončila Tie roky 70-te (pozn.: ČSFD, IMDb). Chcela som vyskúšať nové veci a robiť nové veci a rôzne prežívať život. A pri predstieraní to ide najlepšie. A nemôžeš viac predstierať ako pri takomto filme.

Pokračovanie článku

20. október 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: moviehole.net | Comments

Cavalcade #08 - Cat Staff Meeting

18. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Cavalcade #07 - A Scotsman Who Still Can't Watch A Movie...

A Scotsman Who Still Can't Watch A Movie Without Shouting At The Screen (2. časť)

18. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy Sings!

V poslednom rozhovore Seth uviedol, že sa chystá vystúpenie v newyorkskej Carnegie Hall. Predstavenie by malo byť 24. a 25. novembra. Plánované sú 2 necenzurované epizódy, hudobné vystúpenia z rôznych epizód a doteraz nezverejnený bonusový materiál.

Predstaví sa 40-členný orchester na čele s Walterom Murphym. Taktiež bude premietaná ukážka pripravovaného spin-offu The Cleveland Show. Pre Setha, Alex Borstein, Milu Kunis, Setha Greena a Mika Henhryho bude vystúpenie v Carnegie Hall doteraz najprepracovanejšie.

10. október 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: variety.com | Comments

Rozhovor so Sethom MacFarlanom pre craveonline.com

V poslednej dobe už tretí rozhovor so Sethom MacFarlanom, tentokrát pre server craveonline.com. Odpovedá na otázky ohľadne Family Guy ale aj pripravovaného seriálu The Cleveland Show.

V akom štádiu je pripravovaná paródia Something, something, something Dark Side?

Práve to posielame na animácie a neviem kedy sa to bude vysielať, ale malo by to byť čoskoro. Bola tu reč o tom, že to bude najprv vydané na DVD a potom vysielané v TV, ale neviem ako to bude. Scenár už je hotový, len to treba zanimovať.

Bojíš sa z niečoho robiť si srandu?

Ak sa nedávno stala nejaká tragédia, napr. niečo za posledných 6 mesiacov, tak do toho samozrejme nerýpeme. Tak trochu si vyvinieš šiesty zmysel na takéto veci. Ver alebo nie, ale práve sa dostávam k vtipom na 11. september.

Myslíš si, že diváci potrebujú čas?

Áno, v niektorých prípadoch. V niektorých ubehlo viac času.

Cítiš sa kvôli niečomu previnilo?

Nie a vďačím za to chlapíkom vo FOXe za isté štandardy, čo môžem a čo nie.

Guillermo del Toro, režisér filmu Hellboy II (pozn.: ČSFD, IMDb), sa správal ako veľký fanúšik keď o tebe hovoril. Je to obojstranný obdiv? (pozn.: Seth daboval postavu Johanna Kraussa vo filme Hellboy II)

Práve dokončil Faunov labyrint (pozn.: ČSFD, IMDb) keď začal robiť na Hellboyovi a bol pôsobivý. Presne vedel čo chcel. Mal jasnú predstavu ako má tá postava znieť a ako vyzerať, ale bolo to vzrušujúce, lebo po tom, ako som bol na druhej strane nahrávacej kabínky, som vedel, že je životne dôležité mať nejaký nápad toho čo chceš a nie len tak strieľať do vetra. On však presne vedel čo chce. Bolo to čisté, absolútna radosť pracovať s ním. V divnom slova zmysle, požičalo mi to dôveryhodnosť aj mimo Family Guy.

Pokračovanie článku

7. október 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: craveonline.com | Comments

Archív noviniek