Quahog News (Novinky)

Cavalvade #10 - Marital Troubles

29. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Seth MacFarlane oslavoval 35. narodeniny

Hádam ešte stíham jednu novinku z oblasti Family Guy. Dnes, 26. októbra, je to presne 35 rokov, čo sa Seth MacFarlane, tvorca Family Guy, narodil. Spolu s 25 hosťami (väčšina ľudí, s ktorými pracuje na animákoch) oslávil predčasne svoje narodeniny 17. októbra v ázijskej reštaurácii Tao v Las Vegas. Oslava pokračovala v hornej časti Tao pri VIP stoloch, kde sa okolo 1 hodiny ráno spolu s Alex Borstein chopili mikrofónu a predviedli scénky s hlasom Stewieho, Briana, Petra a Lois.

V gálerii nájdete fotky z akcie a taktiež narodeninovú tortu.

26. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Family Guy prosí o pomoc

Zdravím ctení návštevníci slovenského Family Guy webu,už dávnejšie som premýšľal o vytvorení slovenského titulkovacieho tímu pre tento seriál - FGSTT (Family Guy Slovak Translation Team), no bohužiaľ to skončilo neúspešne. Ako niektorí možno tušia, návštevnosť webu priamoúmerne súvisí s dostupnosťou titulkov na najnovší diel. Preto prichádzam na Vás s prosbou, či by sa nenašli nejakí ochotní ľudia, ktorí by sa toho chopili. Zo všetkého najviac hľadám niekoho, kto vie časovať titulky, ďalej ak by sa nenašiel nikto na preklad, tak by som sa toho chopil aj ja, poprípade by sme si rozdelili epizódu na časti nech to je rýchlejšie a prípadne aj nejakého korektora, ktorý by opravoval naše kydy. Kto by mal záujem, nech napíše do komentárov alebo mne na maila, poprípade ICQ. Samozrejmé je uverejnenie autorov titulkov v sekcii O webe.

22. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Cavalcade #09 - Barry Gibb Rides a Rollercoaster

22. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Aktualizácia webu

V prvom rade pribudol na hlavnej stránke Infobox, v ktorom sa zobrazuje nasledujúca a aktuálna epizóda Family Guy, a ak sú titulky tak aj odkaz na ne. Ďalej bola trochu pomenená štruktúra galérie, ale hádam nič čo by Vám vadilo, a bola doplnená sekcia epizódy, kde budú prípadné promo fotky. Pribudla tiež sekcia Cavalcade of CC, v ktorej nájdete všetky doteraz vydané časti a stručný popis projektu.

Ku komentárom bola pridaná ľahká antispamová ochrana, ktorú určite dokáže obísť každá ľudská bytosť, ale robotov by to malo zastaviť. Predposledná zmena sa týka sekcie O webe, ktorú som trohu zoštruktúroval - nájdete tu teraz aj výsledky ankiet a pripravujem sekciu História webu, kde si budete môcť pozrieť ako sa slovenský web o Family Guy postupom času vyvíjal. No a posledná zmena je zmenená anketa, tento raz budem zisťovať Váš názor na Sethovu Cavalcade of Cartoon Comedy.

22. október 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Archív noviniek