Quahog News (Novinky)

Titulky na 7x05 - The Man with Two Brians

Tak titulky na najnovší diel 7x05 - The Man with Two Brians sú hotové, sťahovať ich môžete na našom webe. Preklad som spáchal ja spolu s Lukim, korekcia prebehne niekedy dnes večer. Enjoy

Doplnené: prebehla korekcia titulkov

11. november 2008 | Autor: NeosinneR, Luki | Comments

Rozhovor so Sethom MacFarlanom pre 2news.tv

V poradí už štvrtý rozhovor so Sethom MacFarlanom, tento krát pre server 2news.tv na otázky ohľadne budúcich epizódach Family Guy, $100 miliónovom konkrakte a iných.

Takže, ako $100 miliónov zmení život?

Nič, čo robím, nedokáže pokryť takú sumu počas denných výdavkov, takže môj pohľad na to je ... dal som do toho celé svoje 20-te roky, ktoré sú nenahraditeľne. Dal som svoje srdce a dušu do toho seriálu a na oplátku mi oni dali $100 miliónov. Myslím, že to je fér. Jedno z toho je nahraditeľné, druhé nie.

Vraví sa, že prvé čo si si kúpil, bol dom.

Je vzdušný, otvorený. Nie je veľký, palácový. Ako absolvent školy umenia, som veľmi uvedomelý pri používaní priestoru, viac ako pri hocičom inom.

Vzhľadom na to, koľko pracuješ, naozaj záleží , kde bývaš?

Myslím, že je to pravda. Naozaj nezáleží kde bývaš, pretože tam nikdy nie som. Keď som tam, chcem aby som si tam mal súkromie v prírode.

Pokračovanie článku

7. november 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: 2news.tv | Comments

FGSTT (titulky pre 7x04)

Dnes boli vydané prvé titulky z tvorby FGSTT - Family Guy Slovak Translation Team a to na diel 7x04 - Baby Not On Board. Vydané boli s menším zdržaním, z dôvodu mojej 3-dňovej neprítomnosti, nabudúce sa už pokúsime ich vydať skôr. Za prekladom stojí dff_punk, korekciu som mal na starosti ja a časovanie bolo prebrané z tureckých titulkov. Stále hľadáme ľudí do tímu, ktorí sa by podielali na tvorbe titulkov, či už formou časovania, alebo prekladu. V prípade záujmu mi stačí napísať, či už na ICQ, maila, knihy návštev alebo sem do komentárov (uvedťe aj konktakt na Vás). Dúfam, že sa titulky budú páčiť.

6. november 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Cavalcade #11 - Jeff Goldblum wafers

6. november 2008 | Autor: NeosinneR | Comments

Mobilná Family Guy hra už budúci rok

Na verejnosť sa dostala informácia o pripravovanej Family Guy hre na mobil. Zatiaľ je známych veľmi málo detailov, ani o aký druh hry pôjde sa nevie, isté však je, že sa toho chopí úspešná firma vyvíjajúca mobilné hry – Glu. Na trh by sa mala dostať v roku 2009.

„Sme potešený, že môžeme priniesť humor a postavy z Family Guy, známe a milované miliónmi ľudí po celom svete, do mobilnej arény.“ povedal Jill Braff, viceprezident vydavateľskej divízie Glu. „Family Guy patrí medzi najpopulárnejšie animované seriály v televízii a tešíme sa na preklad jeho humoru a vzrušenie počas zábavného, interaktívneho a pútavého mobilného zážitku.“

„Rozsiahle skúsenosti spoločnosti Glu z vývoja úspešných licencovaných titulov na mobilnú platformu ich robia ideálnym partnerom, ktorý by priniesol pútavé a humorné postavy z Family Guy mobilným zákazníkom.“ povedal Andrew Stalbow, viceprezident Fox Mobile Entertainment. „Sme nadšení z partnerstva s Glu, ktoré prinesie autentickú skúsenosť a nový spôsob interakcie s Griffinovou rodinou medzi divákov.“

29. október 2008 | Autor: NeosinneR | Zdroj: mobilegamefaqs.com | Comments

Archív noviniek