Quahog News (Novinky)

100. epizóda Family Guy

V utorok, 30. októbra 2007, sa konala party na oslavu 100. epizódy seriálu Family Guy (epizóda 6x04 - Stewie Kills Lois, ktorá bude odvysielaná 5. novembra 2007 - ak by sa to niekomu nezdalo, tak sa nerátali epizódy, ktoré tvorili film Untold Story a epizóda 6x01 - Blue Harvest sa ráta ako 2 epizódy). Zatiaľ som zohnal len obrázky Mili Kunis, ktorá dabuje Meg, môžete ich nájisť v galérii.

Po veľkom úspechu paródie na Star Wars IV - Nová nádej (epizóda 6x01 - Blue Harvest) sa už robia prípravy na paródiu filmu Star Wars V - Impérium vracia úder. Zaujímavosťou je, že Boba Fetta bude hrať Giant Chicken - kura, z ktorým sa Peter v niektorých dieloch bil aj dlhšie ako 5 minút. Seth MacFarlane taktiež dodal, že ak bude Impérium vracia úder tak úspešné ako diel Blue Harvest (Nová nádej) určite bude aj ďalšia paródia a to Návrat Jediho.

Do sekcie Na stiahnutie boli pridané 3 mp3, ktoré vytvoril Poník, ktorého môžete poznať zo serveru futurama.sk, kde vytvoril značné množstvo multimediálneho obsahu. Sú to zvučky seriálu Family Guy v rôznych hudobných štýloch.

Na záver len taká pikoška, Mila Kunis chodí s Macaulay Culkinom, ktorého môžete poznať zo série Sám Doma.

  • 3. november 2007
  • Autor: NeosinneR

Komentáre

blog comments powered by Disqus