Quahog News (Novinky)

Griffinovi na DVD

Dnes sa v Česku začína predaj prvého DVD seriálu Griffinovi. Kúpiť si ho môžete na FilmCity alebo ak by ste počkali 2 dni, tak aj na Martinuse. Cena je v poradí 474 Kč a 18,99 €.

DVD obsahuje celú prvú českú sériu a prvý diel druhej série. Zvuk je česky, anglický, maďarský a poľsky, všetky 2.0. Dostupné titulky sú české, anglické, hebrejské, maďarské a poľské.

Viacej informácií o Griffinových a číslovaní epizód nájdete v časti Griffinovi CZ v menu. Za upozornenie na predaj DVD vďaka Tomymu.

7. marec 2011 | Autor: NeosinneR | Comments

Radi by ste roztomilé Family Guy figúrky?

Spoločnosť kidrobot je známa tvorbou rôznych postavičiek a nedávno na svojej stránke uviedla, že sa spojila so Sethom MacFarlanom aby nám priniesla drobné postavičky zo seriálu Family Guy.

Predávať sa začnú 17. februára za cenu 10€ a až pokiaľ nerozbalíte balík nebudete vedieť, akú postavičku máte. Na výšku budú mať okolo 7,5 cm. Opäť sa preukázal problém licenčných obmedzení a tak nebude možnosť zaslať ich na Slovensko, ani do Česka, určite sa však budú dať dostať cez iné obchody, prípadne eBay.

Galériu jednotlivých postavičiek nájdete na Facebooku. Ak ste tak ešte neurobili, staňte sa našími fanúšikmi a vždy budete informovaný o aktuálnych epizódach, promo obrázkoch a mnohom inom.

6. február 2011 | Autor: NeosinneR | Zdroj: kidrobot.com | Comments

Novoročná Animation Domination od FOXu

FOX je tak trochu maniak na animované seriály a k tej hromade populárnych animákov, ktoré už má (Family Guy, Simpsonovci, American Dad, The Cleveland Show) mu od zajtra pribudne ďalší, hádam skvelý, seriál.

Ide o novinku Bob's Burgers a tentoraz ju nemá na svedomí Seth MacFarlane. Vytvoril ju Loren Bouchard a epizóda bude mať klasicky okolo 22 minút.

Bob's Burgers je o mužovi, jeho rodine a burgeroch. Napriek všetkým negatívam, ako mastné pulty, zlá lokalita či obsluha, je Bob a jeho rodina presvedčená, že ich burgery im prinesú úspech.

Na záver Vám s poľutovaním musím oznámiť, že najlepšiu rodinu na People's Choice Award 2011 vyhrali Simpsonovci, Griffinovi boli druhý a Harperovci (Dva a pol chlapa) boli tretí.

PS: slovenská Family Guy stránka je od včera aj na Facebooku. Pridajte sa medzi fanúšikov.

9. január 2011 | Autor: NeosinneR | Comments

Krátke správy #8

Seth MacFarlane na svojom twitteri uviedol, že v Marci bude vydaný jeho hudobný album. Postarať by sa o to malo štúdio Universal Republic Records.

RT @Swingsinger1: hi Seth, saw you singing Christmas numbers on BBC, amazing. Any chance of an album coming out ? // Album out in March.

Stránka DigitalSpy.co.uk zverejnila rebríček najsťahovanejších seriálov cez portál TorrentFreak. Family Guy sa umiestnil na 10. mieste s počtom stiahnutí okolo 1,6 milióna. Rebríček zahajujú seriály Lost a Heroes, ktoré dosahovali cez 5 miliónov stiahnutí.

Na koniec trochu bulváru. Mila Kunis sa po 8 rokoch rozišla so svojim priateľom Macaulay Culkinon, ktorého môžete poznať z rodinnej filmovej série Sám doma. Rozišli sa však v dobrom a naďalej sú dobrými kamarátmi.

8. január 2011 | Autor: NeosinneR | Comments

Star Wars a Star Trek očami Family Guy

Včera bolo oficiálne vydané DVD a Blu-ray s tretím pokračovaním Star Wars ságy, It's a Trap, každopádne na internete bol dostupný už 3. decembra. Na britskom Amazone sa dá DVD kúpiť od 10 libier. Predobjednať sa dá tiež celá trilógia The Family Guy Trilogy: Laugh It Up, Fuzzball a to za pekných 18 libier na DVD alebo za 34 libier na Blu-ray a DVD.

FOX tiež uviedol, ako bonus k filmu It's a trap, hru Whack an Ewok, kde je Vašim cieľom kladivom zabíjať medvedíkov, ktoré sa veľmi podobajú na medveďa Tima zo seriálu Cleveland Show. Každým levelom sa medvede rýchlejšie schovávajú a vy musíte získať viacej bodov.

Predvčerom pre server tvsquad.com Seth uviedol, že je možné, že ďalšie paródie budú Star Trek-ovské. Avšak nie hneď, hlavne keď sa Seth pripravuje na svoj režísérsky debut filmom Ted.

"Tieto filmy sú veľmi náročne na výrobu. Hlavne keď sú animované je s tým veľa práce. Radi by sme si na chvíľu oddýchli." uviedol Seth. Môžeme sa teda v budúcnosti tešiť na ďalšie dávky sci-fi paródií v podaní Family Guy postáv.

22. december 2010 | Autor: NeosinneR | Zdroj: tvsquad.com | Comments

« Predchádzajúca 1 2 3 4 7 13 19 25 Nasledujúca »

Archív noviniek