Epizódy

9x04 - Halloween on Spooner Street

9x04 - Halloween on Spooner Street

Základné informácie

Premiéra: 7. november 2010
Scenár: Andrew Goldberg
Réžia: Jerry Langford
Produkčné číslo: 8ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Peter, Joe a Glenn si každoročne na Halloween robia navzájom vtípky. Po zvlášť nepríjemnom vtipe pre Glenna sa rozhodne, že im to poriadne vráti. Chris a Meg sa na párty nedorozumením začnú bozkávať.

Tento rok je prvým rokom, kedy si Stewie ide na Halloween vyberať sladkosti. Stewieho okradnú o sladkosti väčší chlapci a Brian sa pokúsi vymôcť ich späť. Výsledkom je, že od nich dostane bitku a namaľujú ho naružovo. Glenn mal za predka Japonca, ktorý zahynul vo vojne. Keď na cintoríne lietadiel objavia jedno funkčné, zoberie Glenn oboch kamarátov na vyhliadkový let.

Počas letu začne hovoriť po japonsky a snaží sa o kúsok kamikadze. Peter a Joe sa zľaknú a myslia si že umrú. V poslednej chvíli Glenn zdvihne lietadlo a prezradí im, že toto bol jeho tohtoročný halloweensky vtip.

« 9x03 - Welcome Back, Carter 9x05 - Baby, You Knock Me Out »

Obrázky

9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street 9x04 - Halloween on Spooner Street