Epizódy

9x01 - And Then There Were Fewer

9x01 - And Then There Were Fewer

Základné informácie

Premiéra: 26. september 2010
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: Dominic Polcino
Produkčné číslo: 8ACX01/8ACX02

Titulky: CSEN

Popis

Prvá časť deviatej série je po prvýkrát v histórii Family Guy vysielaná v HD formáte.

Rodina Griffinovcov dostane pozvánku na víkend strávený na šľachtickom sídle. Keďže je tento pobyt zdarma, neváhajú a vyberú sa na výlet. Na mieste zistia, že na sídlo bol pozvaný takmer celý Quahog. Do sídla ich pozval herec James Woods, pretože každému z pozvaných hostí niekedy v živote ukrivdil. V šľachtickom sídle je pri večeri zastrelená Glennova utajovaná priateľka. Všetci sa pokúšajú zo sídla uniknúť, no búrka zničí most.

Jamesa obvinia z vraždy, no keď prídu do jedálne ukázať mu mŕtvolu, tá je preč. Po vypadnutí prúdu je zabitý ďalší z pozvaných hostí. Ľudia sa začnú navzájom obviňovať a náhodou nájdu tajnú miestnosť. Hostia sa rozdelia do skupín a snažia sa nájsť vraha. Ďalšou obeťou sa stane Mortova žena Muriel a následne pribudne mŕtvola, ktorú niekto zhodí z balkóna. Vysvitne, že za vraždami stojí reportér Tom Tucker, ktorého chytia a odvedú policajti.

Keď ukáže Tomova kolegyňa Diana blúzku Lois, povie jej, že ju dostala od matky k jej prvému sólovému vysielaniu. Vtedy sa Lois dovtípi, že za vraždy je zodpovedná Diana, pretože nemala skade vedieť o sólovom vysielaní bez Toma, iba ak by vraždila ona. Dovedie Lois k útesu a pokúsi sa ju zastreliť, no niekto je rýchlejší a zastrelí Dianu. Je to malý Stewie, ktorý sa nám predstaví v roli snipera :)

« 8x21 - Partial Terms of Endearment 9x02 - Excellence in Broadcasting »

Obrázky

9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer 9x01 - And Then There Were Fewer