Epizódy

8x12 - Extra Large Medium

8x12 - Extra Large Medium

Základné informácie

Premiéra: 14. február 2010
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: John Holmquist
Produkčné číslo: 7ACX14

Titulky: CSEN

Popis

Rodina Griffinovcov je na túre v prírode. Chris začne naháňať motýľa a strastí sa aj spolu so Stewiem, ktorého nesie na chrbte. Lois zájde za telepatkou, ktorá jej povie, že jej deti budú nájdené. Na tretí deň sa Chris a Stewie naozaj nájdu.

Ocitnú sa v novinách a Chris dostane odvahu pozvať na rande dievča Ellen s Downovým syndrómom, ktoré sa mu páči. Stewie pomôže Brianovi vypáradiť sa na rande (v podobe hudobného čísla). Po rande Chris vykríčí Ellen jej nezmyselé požiadavky a rande sa tak nevydarí.

Lois sa stala závislou na odpovediach telepatky, no Brian neuznáva tieto praktiky. Brian demonštruje na Petrovi, že každý môže tvrdiť, že je telepat, ak kladie ľuďom vhodné otázky. Lois dá Brianovi za pravdu, no Peter naopak uverí, že má nadanie a je skvelým telepatom. Na svojom predstavení ho požiada Joe aby našiel bombu, ktorá má vybuchnúť. Keď bomba vybuchne, Peter uzná, že nie je telepatom.

« 8x11 - Dial Meg for Murder 8x13 - Go, Stewie, Go! »

Obrázky

8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium 8x12 - Extra Large Medium