Epizódy

8x10 - Big Man on Hippocampus

8x10 - Big Man on Hippocampus

Základné informácie

Premiéra: 3. január 2010
Scenár: Brian Scully
Réžia: Dominic Bianchi
Produkčné číslo: 7ACX09

Titulky: CSEN

Popis

Griffinovci sa prihlásia do relácie 5 proti 5, pretože môžu vyhrať $5000. Darí sa im výborne, no Peter pokazí poslednú disciplínu a peniaze nedostanú. Peter napadne moderátora, ktorý ho odstrčí. Po páde stratí pamäť. Lois ho preto odznova zoznamuje s rodinou a učí ho základné veci ako jesť príborom alebo šoférovať auto.

Peter dokonca zabudne aj to, ako sa milovať. Nasledujúci večer si domov donesie inú ženu. Lois sa preto odsťahuje aj s deťmi preč. Peter usporiada v dome párty, ktorú navštívi Brian. Ten Petra prehovára aby zostal s Lois, no Peter k nej nič necíti, nič si nepamätá.

Quagmire stretne v obchode Lois, ktorú pozve k nemu na večeru. Petrovi sa vráti pamäť, pretože keď sa nepozdraví kuraťu (Petrova večná nemesis), udrie ho do hlavy. Brian si všimne, že Peter má pamäť späť a povie mu, čo sa stalo. Peter príde ku Glennovi na poslednú chvíľu a povie Lois, že ju miluje.

« 8x09 - Business Guy 8x11 - Dial Meg for Murder »

Obrázky

8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus 8x10 - Big Man on Hippocampus