Epizódy

8x07 - Jerome is the New Black

8x07 - Jerome is the New Black

Základné informácie

Premiéra: 22. november 2009
Scenár: John Viener
Réžia: Brian Iles
Produkčné číslo: 7ACX08

Titulky: CSEN

Popis

Peter si uvedomí, že mu chýba Cleveland a preto začne s kamarátmi hľadať nového parťáka. Brian sa mu ochotne ponúkne, no Quagmire ho nemá rád. Nakoniec nájdu černocha menom Jerome. Je úplne cool, ale len do chvíle kým Peter nezistí, že je to bývalý priateľ Lois.

Glenn a Joe sa stále zabávajú na vtipoch Jeroma, no Peter naňho žiarli a neverí mu. Peter mu zapáli dom, no Lois ubytuje Jeroma u nich doma. Keď sa Lois drhne koláčikom, Jerome jej zachráni život. Peter mu stále neverí a vyženie ho z ich domu. Potom sa mu ale ospravedlní a uzná svoju chybu.

Brian pozve Glenna na večeru, lebo chce zistiť prečo ho nemá rád. Glenn ochotne ide, pretože si myslí, že ho pozvala bývalá priateľka. Brian sa snaží, no Glenn mu vyhodí na oči, že je hrozný spisovateľ, že chce zlegalizovať marihuanu a že nikdy nedokončil školu.

« 8x06 - Quagmire's Baby 8x08 - Dog Gone »

Obrázky

8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black 8x07 - Jerome is the New Black