Epizódy

8x04 - Brian's Got a Brand New Bag

8x04 - Brian's Got a Brand New Bag

Základné informácie

Premiéra: 8. november 2009
Scenár: Tom Devanney
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 7ACX02

Titulky: CSEN

Popis

V Quahogu majú výpredaj DVD za dolár. Peter si kúpi film Road House (hlavná postava je Patrick Swayze, ktorému je časť venovaná). Peter sa začne riadiť týmto filmom a do všetkého kope. Auto šoféruje nohami a preto narazí do zaparkovaného auta. Brian pozve mladú dámu, ktorej patrí auto, na rande.

Na druhý deň ju ide vyzdvihnúť, no jej matka mu oznámi, že šla na rande s iným mužom. Brian sa dá do reči s jej matkou Ritou a zistia, že majú veľa spoločného. Dajú si párkrát rande a Brian ju dovedie domov. Celé rodina vtipkuje na úkor jej veku, čo Briana rozhnevá.

Brian sa rozhodne, že ju požiada o ruku. Po čase zistí, že Rita je naozaj stará a musí jej vo všetkom pomáhať. Preto sa vyspí s mladou ženou, ktorú stretne v bare. Prizná sa Rite a oľutuje to, no Rita ho opustí.

« 8x03 - Spies Reminiscent of Us 8x05 - Hannah Banana »

Obrázky

8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag 8x04 - Brian's Got a Brand New Bag