Epizódy

8x01 - Road to the Multiverse

8x01 - Road to the Multiverse

Základné informácie

Premiéra: 27. september 2009
Scenár: Wellesley Wild
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 7ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Stewie vyhrá súťaž o najlepšie prasa, pretože ho získal z alternatívneho vesmíru. A tak sa Stewie s Brianom vydávajú na cestu do paralelného vesmíru. Objavia sa v Quahogu, kde však nikdy nebolo kresťanstvo a cirkev nepotláčala vedecký pokrok. Práve stadiaľ má Stewie geneticky dokonalé prasa.

Briana tento vesmír uchváti a tak cestujú do ďalšej alternatívnej reality. Dostávajú sa do doby kamennej (paródia na Flinstonovcov), následne do Quahogu, keby Američania nikdy nezhodia atómovú bombu na Hirošimu. Tieto dva výlety im stačia a tak sa rozhodnú vrátiť sa späť. Niekde sa stala chyba a dostanú sa do vesmíru, kde majú všetci dve hlavy.

Potom precestujú mnoho vesmírov, až sa dostanú do takého, kde psy vládnu ľuďom (paródia na Planétu opíc). Stewie sa chce dostať okamžite domov, naopak Brianovi sa tam veľmi páči. Pri bitke rozbijú prístroj, ktorým sa do tohto vesmíru dostali. Nakoniec ich pošle späť Stewie v osobe psa, ktorý v tejto realite žije.

« 7x16 - Peter's Progress 8x02 - Family Goy »

Obrázky

8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse 8x01 - Road to the Multiverse