Epizódy

7x16 - Peter's Progress

7x16 - Peter's Progress

Základné informácie

Premiéra: 17. máj 2009
Scenár: Wellesley Wild
Réžia: Brian Iles
Produkčné číslo: 6ACX20

Titulky: CSEN

Popis

Cleveland prinesie do baru jeho sesternicu z Jamajky. Tá je médiom a dokáže človeku povedať, čím bol v minulom živote. Joe bol chobotnicou, Quagmire bol Jack Rozparovač. Peter bol Griffin Peterson a žil v Anglicku v 17. storočí. Požiadal svoju milú Lady Redbush (Lois) o ruku, ale v inej časti Anglicka žil zákerný kráľ Stewart III (Stewie).

Kráľ uvidí Griffinovu milú a chce ju. Preto dá Griffina odvliecť a spraví všetko tak, aby to vyzeralo, že je mŕtvy. Potom si ju vezme za ženu. Griffina nájdu námorníci a založí novú kolóniu Quahog. Medzitým Lady Redbush prezradí dvorný šašo (Brian), že Griffin žije. Tá sa s ním ihneď stretne, ale zákerný kráľ sa rozhodne nájsť ju.

Nakoniec sa dohodnú, že Lady Redbush bude toho, kto vyhrá talent show. Je to Peter a žije s Lady šťastne do konca života. Peter bol teda v minulosti zakladateľom Quahogu. V celej časti si tvorcovia robia srandu z reklám, ktoré bežia popri vysielaní v dolnej časti obrazovky.

« 7x15 - Three Kings 8x01 - Road to the Multiverse »

Obrázky

7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress 7x16 - Peter's Progress