Epizódy

7x15 - Three Kings

7x15 - Three Kings

Základné informácie

Premiéra: 10. máj 2009
Scenár: Alec Sulkin
Réžia: Dominic Bianchi
Produkčné číslo: 6ACX15

Titulky: CSEN

Popis

Peter v tejto časti prerozpráva tri príbehy. Prvý príbeh nesie názov Stand by Me. Štyria kamaráti sa vyberú za dobrodružstvom, pri ktorom ich naháňa pes a utekajú pred rútiacim sa vlakom. Joe uteká pomalšie a vlak ho pripraví o nohy. V lese potom nájdu mŕtvolu Meg.

Ďalší príbeh je Misery. Brian je známy spisovateľ, no havaruje a zachráni ho Stewie. Ten si prečíta rukopis jeho novej knihy, v ktorej zabije jeho obľúbenú postavu. Brian je prinútený prepísať knihu tak, aby sa Stewiemu páčila, inak ho zabije. Šerif Joe nájde Briana v dome Stewieho, ten mu ale brokovnicou odstrelí obe nohy.

Posledný príbeh je The Shawshank Redemption. Andy (Peter) je odsúdený a prevezený do väznice. Joeho zbijú strážnici tak, že už nikdy nedokáže chodiť. Andy sa rozhodne pre útek a pri rannej prehliadke je už z väznice preč. Jeho priateľa Reda prepustia, no nikdy sa nestretnú, pretože si nezapamätal názov mesta, v ktorom sa stretnúť mali.

Všetky tri príbehy boli poviedky Stephen Kinga samozrejme sparodované tvorcami Family Guy.

« 7x14 - We Love You Conrad 7x16 - Peter's Progress »

Obrázky

7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings 7x15 - Three Kings