Epizódy

7x11 - Not All Dogs Go to Heaven

7x11 - Not All Dogs Go to Heaven

Základné informácie

Premiéra: 29. marec 2009
Scenár: Danny Smith
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 6ACX17

Titulky: CSEN

Popis

Peter s rodinou sa zúčastnia Quahogského veľtrhu Star Treku. Stewie si kúpi originálne nákresy na postavenie Star Trek teleportu. Na konferencii sa ľudia pýtajú hercov veci, ktoré vôbec nesúvisia so seriálom, a preto Stewie skonštruuje teleport, aby sa ich mohol spýtať svoje otázky.

Meg dostane zápal príušných žliaz a preto musí ležať v posteli. Celý deň sleduje náboženský kanál a stane sa striktnou veriacou. Zistí, že Brian je ateista a dá to rozhlásiť do správ. Ľudia ho nemajú radi a zakaždým ho štvú. Kvôli alkoholu jej povie, že ho osvietilo Božie svetlo a už je veriacim.

Meg s ostatnými kresťanmi pália knihy, čím dokazujú svoju oddanosť Bohu. Brian sa jej spýta, že keby existoval Boh, či by ju stvoril s plochým hrudníkom a tučným zadkom. Meg si uvedomí, že Brian má pravdu. Stewie hercov zo seriálu zoberie na výlet a bowling. Stewie po dni strávenom s hercami zistí, že je to najneznesiteľnejšia banda idiotov, s ktorými kedy strávil čas a pomocou teleportu ich pošle preč.

« 7x10 - FOX-y Lady 7x12 - 420 »

Obrázky

7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven 7x11 - Not All Dogs Go to Heaven