Epizódy

7x07 - Ocean's Three and a Half

7x07 - Ocean's Three and a Half

Základné informácie

Premiéra: 15. február 2009
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: John Holmquist
Produkčné číslo: 6ACX11

Titulky: CSEN

Popis

Peter ide s priateľmi hrať paintball, ale Joe ísť nemôže, pretože jeho žena Bonnie má každú chvíľu porodiť (je tehotná odkedy sa objavila v seriáli, dieťa má prakticky 18 rokov). Bonnie porodí Sussie, do ktorej sa ihneď zaľúbi Stewie. Joe musí zaplatiť $20 000 za poplatky v nemocnici, avšak toľko peňazí nemá.

Požičia si ich preto od mafiána, ale ten pošle výpalníkov, ktorí peniaze vymáhajú naspäť. Keď nie je Loisin otec Carter ochotný požičať Joeovi peniaze, Peter dostane nápad - vykradnúť jeho trezor (paródia na film Dannyho parťáci). Stewie sa medzitým snaží zložiť pieseň pre Sussie.

Brianovi sa nepáči ani jedna z pesničiek, ktoré Stewie zložil a preto Stewie pre ňu urobí videoklip (pieseň od Bryana Adamsa). Peter, Cleveland a Glenn podľa plánu idú vykradnúť Carterov trezor, zatiaľ čo v jeho dome prebieha večierok. Prejdú cez všetky tri prekážky, ale Lois presvedčí Joea (ktorý riadi akciu z dodávky), aby krádež odvolal. Lois zoženie od otca peniaze, pretože mu povie, že sa chce s Petrom rozviesť.

« 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x08 - Family Gay »

Obrázky

7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half 7x07 - Ocean's Three and a Half