Epizódy

7x06 - Tales of a Third Grade Nothing

7x06 - Tales of a Third Grade Nothing

Základné informácie

Premiéra: 16. november 2008
Scenár: Alex Carter
Réžia: Jerry Langford
Produkčné číslo: 6ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Peter sa v práci náhodou dostane na riaditeľský záchod, ktorý sa nachádza na exotickom ostrove (paródia na Stratený svet). Aby mohol záchod používať, musia ho v práci povýšiť. Brian spieva v miestnom Quahog Cabana Clube s Frankom Sinatrom Jr., ale kvôli malému počtu divákov ich majiteľ nemôže ďalej platiť za vystúpenia.

Brian so Sinatrom sa rozhodnú, že podnik kúpia. Petra zatiaľ v práci povýšia na post manažéra, ktorý už môže používať riaditeľský záchod. Táto funkcia ale vyžaduje ukončený tretí ročník, ktorý Peter nemá. A tak sa vydá dokončiť ročník. Brianov a Sinatrov podnik stále zíva prázdnotou, ale malý Stewie dostane nápad.

Premenuje klub na pLace a spraví z neho disko bar. Baru sa darí, až dokiaľ doň nevstúpi herec Andy Dick . Všetci ľudia stade utečú. Učiteľka navrhne Petrovi, že ak vyhrá Hláskovaciu súťaž, ukončí ročník (a tým pádom môže používať riaditeľský záchod). Peter ju vyhrá. Stewie s Frankom nakoniec zmenia klub na pôvodný, aj keď sa to Stewiemu nepáči.

« 7x05 - The Man with Two Brians 7x07 - Ocean's Three and a Half »

Obrázky

7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing