Epizódy

7x05 - The Man with Two Brians

7x05 - The Man with Two Brians

Základné informácie

Premiéra: 9. november 2008
Scenár: John Viener
Réžia: Dominic Bianchi
Produkčné číslo: 6ACX09

Titulky: CSEN

Popis

Peter s priateľmi pozerá Jackass (film, v ktorom ľudia robia šialené kúsky) a inšpirujú sa nimi. A tak sa Peter spustí v nákupnom košíku zo strechy a Quagmire si na seba nechá posadať včely. Pri jednom kúsku sa Peter skoro utopí a Brian ho neváha zachrániť. Sám však nevládze a zachráni ich Joe.

Rodina skonštatuje, že Brian je starý, a tak si Peter zaobstará nového psa, ktorého nazve Nový Brian. Nový Brian je veľmi milý a každému členovi rodiny sa vtiera. Každý si ho obľúbi, len malý Stewie nie. Briana si rodina prestane všímať, a tak sa rozhodne, že od nich odíde.

Brian nakoniec skončí u Glenna. Stewie už Nového Briana nedokáže zniesť a rozhodne sa prehovoriť Briana, aby sa vrátil späť. Brian súhlasí pod podmienkou, ak Nový Brian zmizne z ich rodiny. Stewie zistí, že sa Nový Brian obtieral o jeho macíka Ruperta a tak Nového Briana zavraždí. Brian sa vráti naspäť do rodiny.

« 7x04 - Baby Not On Board 7x06 - Tales of a Third Grade Nothing »

Obrázky

7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians 7x05 - The Man with Two Brians