Epizódy

7x04 - Baby Not On Board

7x04 - Baby Not On Board

Základné informácie

Premiéra: 2. november 2008
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Julius Wu
Produkčné číslo: 6ACX07

Titulky: CSEN

Popis

Peter dostane v obchode členskú neobmedzenú kartu na1 rok, pretože sa vyhráža majiteľovi, že ho zažaluje. Peter si ako prvú vec kúpi raketoplán. O 3 dni neskôr sa vráti domov s úžasným zážitkom. Lois navrhne, aby peniaze míňali inak a rozhodnú sa ísť na výlet. Peter si ale do auta vezme klietku papagájov a Lois mu povie, že v tom prípade na výlet nejdú. To započuje unavený Stewie a vráti sa do postele.

Lois mu to nakoniec dovolí a výlet môže začať- avšak bez malého Stewieho. Stewie po zobudení zistí, že je doma sám. Stewie vyskúša čaro energetického drinku, prepíše Brianov román, otvorí si prvý erotický časopis a zistí, že plienka sa neprebalí sama. Lois medzitým zistí, že Stewieho zabudli doma a pošle k nemu Quagmira a Clevelanda. Stewie ich omráči plynom, zviaže im ruky a nechá ich v pivnici sledovať televízny kanál.

Peter cestou domov havaruje. Stewie vyje celú chladničku a začne pracovať v obchode. Práca mu nevonia, pretože musí umývať záchody a podlahu. Keď ho uvidia kŕmiť sa jedlom, dostane padáka. Rodinu nakoniec donesie domov cudzie auto.

Tento diel je paródiou na film Home Alone / Sám doma.

« 7x03 - Road to Germany 7x05 - The Man with Two Brians »

Obrázky

7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board 7x04 - Baby Not On Board