Epizódy

7x03 - Road to Germany

7x03 - Road to Germany

Základné informácie

Premiéra: 19. október 2008
Scenár: Patrick Meighan
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 6ACX08

Titulky: CSEN

Popis

U Petra pozerajú všetci jeho susedia vyhlasovanie Oskarov. Mort Goldman musí ísť na záchod, ale keďže je obsadený, vojde do Stewieho izby. Kabínka vyzerajúca ako záchod sa ukáže byť stroj času, ktorý ho prenesie do minulosti. Stewie a Brian sa ho vyberú nájsť a vrátiť ho späť do ich doby. Dostanú sa do Varšavy, kde nájdu Morta na svadbe jeho starých rodičov. Mort ísť domov nechce, pretože už nikdy nebude mať možnosť vidieť svojich starých rodičov.

Píše sa ale dátum 1.9.1939 a Nemci začali s inváziou práve vo Varšave. Stewie sa snaží dostať pomocou stroja času naspäť do prítomnosti, ale niečo s ním nie je v poriadku. A tak ukradnú nemeckú ponorku a dostanú sa do Anglicka, pretože len tam budú v bezpečí. Ale Londýn je zbombardovaný.

Stewie zistí, že jeho stroj času potrebuje nový zdroj uránu, pretože ten jeho je už vyčerpaný. Musia sa dostať na jediné miesto, kde môžu urán zohnať - a to Berlín. Urán sa im podarí ukradnúť a pred "odchodom" sa Stewie stretne so samotným Hitlerom, s ktorým sú si až príliš podobní. Vrátia sa o 30 sekúnd skôr ako Mort vošiel do izby. Morta, ktorý bol v minulosti, Stewie hodí do stroja času a rozbije ho. Vtom vojde do izby skutočný Mort, ktorý to však už nevydrží.

« 7x02 - I Dream of Jesus 7x04 - Baby Not On Board »

Obrázky

7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany 7x03 - Road to Germany