Epizódy

7x01 - Love Blactually

7x01 - Love Blactually

Základné informácie

Premiéra: 28. september 2008
Scenár: Mike Henry
Réžia: Cyndi Tang
Produkčné číslo: 6ACX03

Titulky: CSEN

Popis

Peter usporiada v dome costume party (párty, kde sú ľudia preoblečení za niekoho známeho). Brian je bez priateľky a Lois ho predstaví priateľke z hodín jogy. Ukáže sa však, že vôbec nezdieľa jeho názory. Brian v obchode stretne dievča Carolyn, ktoré si chce kúpiť rovnakú knihu ako on, ale zostal len posledný kus. Dohodnú sa, že keď ju prečíta, tak mu ju pošle.

Brian si dá s dievčaťom rande a na konci sa pri jej dverách pobozkajú. Vtedy mu Stewie, ktorý sa celý čas skrýval v aute zašepká, aby spomalil. Stewie mu vysvetlí, že mu ide len o sex a že jeho vzťahy nikdy nemali budúcnosť a že sa vždy pokazili. Brian dá na Stewieho radu. O niekoľko dní však Brian prichytí Carolyn s Clevelandom. Carolyn to vysvetlí Brianovi tak, že na to šiel príliš pomaly. Brian je teda oprávnene nahnevaný na Stewieho.

Stewieho napadne, že ak presvedčia Lorettu aby sa vrátila ku Clevelandovi, Carolyn by bola voľná pre Briana. Loretta sa ospravedlní Clevelandovi, že ho v minulosti podviedla s Quagmirom (dôvod, prečo sa rozišli). Cleveland jej povie, že ju má stále rád, ale že už s ňou nedokáže žiť. Cleveland prichytí Carolyn s Quagmirom a nakoniec sa udobrí s Brianom.

« 6x12 - Long John Peter 7x02 - I Dream of Jesus »

Obrázky

7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually 7x01 - Love Blactually