Epizódy

6x12 - Long John Peter

6x12 - Long John Peter

Základné informácie

Premiéra: 4. máj 2008
Scenár: Wellesley Wild
Réžia: Dominic Polcino
Produkčné číslo: 6ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Grifinovci navštívia zverolekára, pretože Brian má žalúdočné problémy. Petrovi sa zapáči papagáj, ktorý opakuje jeho slová a ukradne ho. Chris sa zaľúbi do sekretárky. Peter vyzerá s papagájom na ramene ako pirát a vymyslí si pirátske meno Long John Peter. Spolu so svojimi bývalými kolegami- rybármi zničia preoblečení za pirátov obchod Morta Goldmana.

Potom počas automobilovej naháňačky ukradnú debny cukru, tabaku a korenia, ale Petrovi sa zraní jeho milovaný papagáj. Papagáj u zverolekára zomrie. Chris sa zarozpráva so sekretárkou Annou a tá mu dá svoje číslo. Na večeri sa pobozkajú. Keď je Anna u Griffinovcov, náhodou rozleje plechovku a Chris poutiera neporiadok. To sa Petrovi nepáči.

Peter mu povie, aby s ňou jednal tvrdo, ako keby to nebol človek. Chris sa tak aj zachová a sklamaná Anna ho pustí k vode. Lois povie Petrovi, že keď to on Chrisovi pokazil, tak on mu to aj napraví. Peter sa naozaj snaží dohodiť Chrisovi priateľku, ale on chce len Annu. Chris zbije Briana aby mal výhovorku, prečo šiel k zverolekárovi a Anna mu odpustí.

« 6x11 - The Former Life of Brian 7x01 - Love Blactually »

Obrázky

6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter 6x12 - Long John Peter