Epizódy

6x11 - The Former Life of Brian

6x11 - The Former Life of Brian

Základné informácie

Premiéra: 27. apríl 2008
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 6ACX04

Titulky: CSEN

Popis

Brian je so Stewiem na narodeninovej oslave a zapáči sa mu jedna z mamičiek. Zistí, že sa jej páčia kúzelníci, a tak ju oklame, že aj on je kúzelníkom. Pozve ho na oslavu svojho dieťaťa, ale Brian na oslave zistí, že má priateľa. Ponížený odíde z oslavy a zájde za svojou láskou Tracy zo strednej školy.

Tracy je tučná, nikde nepracuje a dokonca má s Brianom syna Dylana. Dylan príde bývať ku Griffinovcom, pretože ho k nim poslala Tracy. Brianovi v liste napísala, že o Dylana sa odteraz bude starať on. Dylan je ale nevychovaný, nadáva a každému robí napriek. Brian sa rozhodne vyhodiť ho z domu. Dylanovi vypadne z vrecka tráva a spolu sa zhúlia. Dylan sa zmení k lepšiemu a Brian je naňho hrdý.

Brian sa strachuje o Dylana a otcovstvo berie až príliš vážne. Petrovi sa "nový" Brian nepáči a do domu donesie Tracy. Tá ho však nechce, ale Dylan sa nakoniec rozhodne ísť s ňou, pretože ho potrebuje viac ako Brian a chce jej život zmeniť k lepšiemu ako ho zmenil Brian jemu.

« 6x10 - Play it Again, Brian 6x12 - Long John Peter »

Obrázky

6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian 6x11 - The Former Life of Brian