Epizódy

6x10 - Play it Again, Brian

6x10 - Play it Again, Brian

Základné informácie

Premiéra: 2. marec 2008
Scenár: Danny Smith
Réžia: John Holmquist
Produkčné číslo: 6ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Brian vyhrá prvú cenu v spisovateľskej súťaži. Peter má ísť s Lois na večeru s jej rodičmi, ale radšej ide na ryby. Na druhý deň má ísť s Lois na hrob jej babky. Takisto sa vyhovorí a Lois je nahnevaná. Brian im navrhne aby s ním šli na odovzdávanie cien za jeho esej. Oni súhlasia a deti nechajú na starosť úchylákovi Herbertovi.

Peter nestihne Brianovo vyhlásenie, pretože sa opije. Brian strávi s Lois pekný deň a večer si chcú pozrieť nejaké B-čkové filmy. Peter nie je v hoteli a Brian cestou z požičovne myslí len na Lois. Zdôverí sa jej, že esej ktorú napísal bola o nej. Brian sa vrhne na Lois, ale tá ho odbije a vyhodí z apartmánu.

Lois sa zdôverí Petrovi o Brianovi. Peter a Brian sa v bare pohádajú a začnú biť. Brian mu sľúbi, že to už nikdy nespraví. Spýta sa Lois, či mu niekedy odpustí. Lois ho chápe a odpustí mu.

« 6x09 - Back to the Woods 6x11 - The Former Life of Brian »

Obrázky

6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian 6x10 - Play it Again, Brian