Epizódy

6x09 - Back to the Woods

6x09 - Back to the Woods

Základné informácie

Premiéra: 17. február 2008
Scenár: Tom Devanney
Réžia: Brian Iles
Produkčné číslo: 6ACX02

Titulky: CSEN

Popis

Barry Manilow má v Quahogu koncert. Peter a jeho kamaráti sa zhodnú, že je skvelý spevák a idú na jeho koncert. Z publika si vyberie Quagmirea a zaspieva mu známu pieseň (namiesto Oh Mandy spieva Oh Quagmire). Peter doma zistí, že na koncerte stratil peňaženku. Petrovi príde účet 16,000 $, pretože niekto používa jeho kreditku. Ten niekto sa každý deň stravuje v Chungovej reštaurácii.

Je to James Woods. James nie je ochotný vrátiť Petrovi peňaženku, pretože ho Peter v minulosti zamkol do drevenej debny. Keďže má James všetky Petrove doklady, ukradne mu jeho identitu. Začne bývať u Griffinovcov a Petra vyhodí z domu. Peter sa snaží dostať do domu, ale James naňho mieri brokovnicou a Peter odíde. Sľúbi Lois, že sa po ňu vráti. Chris si na večeru prinesie kamaráta Scootera- prezlečeného Petra.

James príde na to, že Scooter je v skutočnosti Peter a začne po ňom strieľať. Briana napadne, že ak James Woods je Peter Griffin, tak Peter Griffin musí byť Jamesom Woodsom. Peter ako James si v televíznej šou robí srandu z 11. septembra a zničí Jamesovu povesť. Potom sa všetko vráti do normálu a Peter nechá Jamesa zavrieť do debny v obrovskom sklade.

« 6x08 - McStroke 6x10 - Play it Again, Brian »

Obrázky

6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods 6x09 - Back to the Woods