Epizódy

6x08 - McStroke

6x08 - McStroke

Základné informácie

Premiéra: 13. január 2008
Scenár: Wellesley Wild
Réžia: Brian Iles
Produkčné číslo: 5ACX19

Titulky: CSEN

Popis

Peter ukradne poštu Clevelanda a zaujme ho časopis o fúzoch. Rozhodne sa, že aj on si nechá narásť fúzy. Stewiemu sa nepáči seriál o stredoškolákoch a staví sa s Brianom, že keby je na strednej, do týždňa by sa stal najobľúbenejším žiakom. Stewie sa prepašuje do školy v Meginej taške. Okamžite sa svojimi hláškami stane najobľúbenejším žiakom.

V Quahogu horí McBurgertown (reštaurácia s rýchlym občerstvením) a Peter zachráni uväzneného človeka vnútri. Petrovi zhoria fúzy a je nahnevaný. Človek, ktorého Peter zachránil bol majiteľom reštaurácie a ponúkne mu celoživotnú dodávku hamburgerov zadarmo. Peter sa hneď pustí do jedenia, ale dostane mŕtvicu a ochrnie mu polovica tela.

Peter zájde do inštitútu, kde lekári pracujú s kmeňovými bunkami a uzdravia ho. Peter zažaluje McBurgertown, pretože kvôli nim dostal mŕtvicu (zjedol ale 30 hamburgerov naraz). Peter prehrá súd, ale nájde kravu, ktorá je ochotná svedčiť o zverstvách, ktoré pácha McBurgertown na zvieratách. Stewie už nie je vôbec obľubený, pretože ho má malého. Stewie sa chce pomstiť dievčaťu kvôli ktorému to všetci vedia a nafinguje na ňu obťažovanie maloletého, začo ju zatknú.

« 6x07 - Peter's Daughter 6x09 - Back to the Woods »

Obrázky

6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke 6x08 - McStroke