Epizódy

6x06 - Padre de Familia

6x06 - Padre de Familia

Základné informácie

Premiéra: 18. november 2007
Scenár: Kirker Butler
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 5ACX20

Titulky: CSEN

Popis

V Quahogu je 35. výročie osláv dňa veteránov. Úchylák Herbert patrí medzi veteránov a po zaspievaní songu si Peter uvedomí, že je hrdý na to, že je Američan. Z Petra sa stane patriot a kúpi si oblek v podobe americkej vlajky a zaspieva americkým vojakom. Peter sa naštve, pretože prisťahovalci berú prácu Američanom.

Rozhodne sa teda "vyčistiť" mesto od cudzincov. Navrhne svojej šéfke, aby vyhodila všetkých zamestnancov, ktorí nie sú Američanmi. Peter si ide k mame po rodný list a zistí, že sa narodil v Mexiku. Peter je teda ilegálny mexický prisťahovalec a dostane padáka. Skúsi prácu v hoteli a prácu pestúnky, avšak neúspešne.

Loisin otec Carter ponúkne Petrovi prácu, pretože zamestnáva imigrantov. Peter musí ťažko pracovať a prirodzene sa mu to nepáči. Keď majú Mexičania oslavu a Carter im prikáže, aby šli robiť, Peter zorganizuje vzburu. Carter mu povie, že mu dokáže vybaviť americké občianstvo a Peter to príjme a stane sa znova Američanom.

« 6x05 - Lois Kills Stewie 6x07 - Peter's Daughter »

Obrázky

6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia 6x06 - Padre de Familia