Epizódy

6x05 - Lois Kills Stewie

6x05 - Lois Kills Stewie

Základné informácie

Premiéra: 11. november 2007
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 5ACX18

Titulky: CSEN

Popis

Lois porozpráva svoj príbeh po tom, čo ju dostrieľal Stewie. Keď prepadla cez palubu, zachránil ju morský muž. Mala výpadok pamäte, ale rozpamätala sa a vrátila sa naspäť do Quahogu. Stewie medzitým utečie. Keď sa Griffinovci vrátia späť do domu, Stewie sa im vyhráža zabitím, pretože má zbraň. Do domu nečakane vojde Cleveland a Stewie ho zastrelí.

Stewie všetkých zviaže a donúti Briana aby šoféroval auto. Po 14 hodinách si Chris uvedomí že má voľné ruky a rozviaže ostatných. Lois objaví tajnú skrýšu Stewieho, kde si skrýva vynálezy a zbrane. Stewie a Brian prídu do ústredia CIA, odkiaľ Stewie ovládne satelit, ktorý riadi elektrinu celého sveta. Stewie sa stane vládcom sveta. Stewie nariadi nové nezmyselné zákony s okamžitou platnosťou. Lois sa nemieni len tak dívať a rozhodne sa zakročiť – pokúsi sa zabiť Stewieho.

Keď Lois vojde do Stewieho oválnej pracovne, začne dlhá prestrelka. Lois zvíťazí a mieri na Stewieho, ale nedokáže ho zabiť. Stewie využije situáciu a chystá sa ju zastreliť, ale v tom ho odstrelí Peter. Stewie zomrie, ale na obrazovke sa zobrazí nápis ,,Koniec simulácie“. Stewie si len pomocou stroja prehrával čo by sa stalo, keby išiel zabiť Lois.

« 6x04 - Stewie Kills Lois 6x06 - Padre de Familia »

Obrázky

6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie 6x05 - Lois Kills Stewie