Epizódy

6x04 - Stewie Kills Lois

6x04 - Stewie Kills Lois

Základné informácie

Premiéra: 4. november 2007
Scenár: David A. Goodman
Réžia: John Holmquist
Produkčné číslo: 5ACX17

Titulky: CSEN

Popis

Lois má narodeniny a Brian jej daruje 2 lístky na výletnú loď. Lois nechá Stewieho doma a ten sa nahnevá. Rozhodne sa ju zabiť, ale tentokrát naozaj. Stewie sa pomocou člna dostane na loď a samopalom zabije Lois, ktorá spadne do vody. Po 6. dňoch hľadania odvolajú pátranie po stratenej Lois a vyhlásia ju za mŕtvu.

Po roku sa Stewie rozpráva s Brianom, ktorý príde na to, že Loisina smrť nebola nehoda, ale že Stewie je vrahom. Peter spomenie Joemu, že tesne pred smrťou sa s Lois pohádal a Joe ho začne považovať za podozrivého z vraždy. Brian nájde Stewieho lístok od člna, na ktorom sa dostal na loď a Stewie sa rozhodne zahodiť zbraň a kresby s mŕtvou Lois do odpadkového koša.

Joe nájde v smetiach zbraň s obrázkami a zatkne Petra. Peter sa obhajuje, ale nakoniec ho odsúdia na doživotie. Vtom sa otvoria dvere a do súdnej siene vojde Lois. Všetci sú šťastní, že Lois žije. Lois ukáže na Stewieho a povie, že to on ju zabil.

« 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x05 - Lois Kills Stewie »

Obrázky

6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois 6x04 - Stewie Kills Lois