Epizódy

6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air

6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air

Základné informácie

Premiéra: 7. október 2007
Scenár: Andrew Goldberg
Réžia: Julius Wu
Produkčné číslo: 5ACX15

Titulky: CSEN

Popis

Manželky Petra a jeho kamarátov navštívia bar Drunken Clam. Peter preto postaví Quahogský mužský klub, kde bude mať pokoj od ženy. Do ich klubu sa však chcú pridať aj ich manželky. Peter ich dnu nepustí, ale oni aj napriek tomu vojdú dnu a začnú tancovať. Joe si nemôže s manželkou Bonny zatancovať a cíti, že ju obmedzuje.

Joe chce znova chodiť a zájde za lekárom. Absolvuje vysoko experimentálny postup - transplantáciu nôh. Operácia je úspešná a Joe vie znovu chodiť. Chce robiť veci, ktoré ako vozíčkar nedokázal, a tak ide s kamarátmi liezť po skale, robí bojový šport a tancuje.

Joe si uvedomí, že jediný dôvod prečo sa bavil s Petrom, Clevelandom a Quagmireom je, že boli lenivý. Nájde si nových vyšportovaných kamarátov a na Petra zanevrie. Joe opustí Bonny a Peter sa rozhodne, že ho znova zmrzačí. Keď sa ho pokúšajú zmrzačiť, Joe všetkých dobije. Bonny mu chce prestreliť pištoľou chrbticu, ale keď sa nevie trafiť, Joe si ju prestrelí sám. Joe znova ochrnie, kamaráti mu odpustia a všetko sa vráti do normálu.

« 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x04 - Stewie Kills Lois »

Obrázky

6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air