Epizódy

6x02 - Movin' Out (Brian's Song)

6x02 - Movin' Out (Brian's Song)

Základné informácie

Premiéra: 30. september 2007
Scenár: John Viener
Réžia: Cyndi Tang
Produkčné číslo: 5ACX14

Titulky: CSEN

Popis

Brian ide večer na predstavenie Disney na ľade so svojou priateľkou Jillian, ale keďže Peter je veľký fanúšik, prenechá mu svoj lístok. Meg dostane prácu v Karlovom obchode a vybaví ju aj Chrisovi. Kvôli Petrovi sa Jillian rozhodne dať Brianovi ultimátum: buď budú bývať spolu, alebo ho nechá.

Brian sa rozhodne bývať s Jillian, ale nemôže si dovoliť platiť nájom. Stewie dá Brianovi peniaze (zarobil ich roznášaním novín), ale musí bývať s nimi. Neustále ale Briana otravuje, keď chce byť s Jillian sám. Karl a Chris robia v obchode naschvál neporiadok avšak padáka dostane Meg.

Jillian zistí, že Stewie platí Brianovi polku nájomného a Brian sa náhodou preriekne, že s ňou nechcel bývať. Jillian ho opustí. Brian sa jej príde ospravedlniť, ale Jillian si už našla iného. Sklamaný Brian sa vráti naspäť ku Griffinovcom. Lois dohovorí Chrisovi, a ten pomôže získať Meg naspäť prácu.

« 6x01 - Blue Harvest 6x03 - Believe It or Not, Joe's Walking on Air »

Obrázky

6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song) 6x02 - Movin' Out (Brian's Song)