Epizódy

5x18 - Meet the Quagmires

5x18 - Meet the Quagmires

Základné informácie

Český názov: Mladí a divocí
Premiéra: 20. máj 2007
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Dan Povenmire a Chris Robertson
Produkčné číslo: 5ACX13

Titulky: CSEN

Popis

Peter si uvedomí, že počas svojej mladosti chodil po celý čas len s Lois a preto by chcel mať znova osemnásť. V bare pri opravovaní televízora spadne barman na zem a hneď sa tam zjaví Smrť. Peter ju poprosí, či by ho mohla vrátiť späť v čase. Smrť to umožní Petrovi a Brianovi, ale len na jednu noc. Peter je znova mladý a stretne aj Lois, s ktorou má rande. Keďže s ňou má pred sebou celý život, ide radšej von s Clevelandom.

V bare sa potom bozkáva s Molly Ringwaldovou, ale preruší ich Smrť a vráti ich naspäť do prítomnosti. Keď sa Peter ráno zobudí, je zhrozený. Namiesto Lois leží v posteli Molly a Lois sa stala Quagmireovou manželkou. Briana napadne, že Peter musel zmeniť minulosť, a tým pádom aj prítomnosť. Peter a Molly sú pozvaní na večeru ku Glennovi. Majú tri deti, takisto ako mal Peter a Lois, ale ich tváre sa podobajú Glennovým.

Petra vráti Smrť znova v čase, ale Peter znova zabudne na rande s Lois. Smrť tentokrát nie je ochotná vrátiť ho v čase a Peter si musí poradiť sám. Peter odstrčí na plese Glenna od Lois a pobozká ju. Tým pádom vráti všetko do normálu. Pri tancovaní náhodou udrie žlté kura, s ktorým sa neskôr niekoľkokrát pobije.

« 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 6x01 - Blue Harvest »

Obrázky

5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires 5x18 - Meet the Quagmires