Epizódy

5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One

5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One

Základné informácie

Český názov: Ať žije korupce
Premiéra: 13. máj 2007
Scenár: Alex Borstein
Réžia: Zac Moncreif
Produkčné číslo: 5ACX12

Titulky: CSEN

Popis

Griffinovci idú cez víkend na chatu, ktorú im požičal Glenn. Pri kúpaní v jazere im začnú vypadávať vlasy. Môže za to Quahogská rafinéria. Lois ide za starostom a povie mu, čo práve videli. Starosta ale o tom vie a sám to schválil. Rozhorčená Lois sa rozhodne kandidovať za starostku.

Do volebnej kampane sa zapojí celá rodina, Joe, Glenn a aj Cleveland. Na predvolebnej schôdzi Lois zistí, že ľuďom stačí na otázky odpovedať nie pravdivo, ale tak, ako si to želajú. Lois sa podarí zvíťaziť vo voľbách. Ako prvú vec chce vyčistiť Quahogské jazero.

Preto zvýši dane a ľudia sú naštvaní. Jazero nechá vyčistiť a za peniaze z daní si kúpi novú kabelku. Ale nezostane to len pri kabelke, Lois dovolí znova vypúšťať odpad do jazera, pretože riaditeľ spoločnosti jej za to kúpi drahý kožuch. Lois sa ale spamätá a nechá prácu starostky. Starostom sa znova stane West.

« 5x16 - No Chris Left Behind 5x18 - Meet the Quagmires »

Obrázky

5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One