Epizódy

5x16 - No Chris Left Behind

5x16 - No Chris Left Behind

Základné informácie

Český názov: Kam s ním?
Premiéra: 6. máj 2007
Scenár: Patrick Meighan
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 5ACX11

Titulky: CSEN

Popis

Lois prinúti celú rodinu, aby šli na balet. Chrisovej škole znížili rozpočet kvôli zlým výsledkom školy a preto majú staré učebnice. Riaditeľ má jedno riešenie na zlepšenie situácie, a to vyhodiť najhlúpejšieho žiaka, teda Chrisa.

Chrisa chcú zapísať do novej školy a vyskúšajú školu pre hluchých a námornícku školu, ale ani v jednej neuspeje. Keď sa Peter rozpráva s Lois, zrazu cez okno vletí do domu kura. Po krvavom boji sa zmieria, ale nakoniec sa znova pohádajú. Loisin otec Carter vybaví Chrisovi luxusnú školu. Chrisa ale nemá nikto rád, pretože je z chudobnej rodiny.

Lois sa posťažuje otcovi a ten predstaví Chrisovi tajnú sektu, kde sa najmocnejší muži sveta pripravovali na svoju budúcnosť. Škola je drahá, a tak si každý z rodiny nájde ďalšie zamestnanie. Chrisovi sa škola nepáči, a poprosí starého otca Cartera, aby mu vybavil miesto v jeho starej škole, čo aj nakoniec spraví.

« 5x15 - Boys Do Cry 5x17 - It Takes a Village Idiot, and I Married One »

Obrázky

5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind 5x16 - No Chris Left Behind