Epizódy

5x15 - Boys Do Cry

5x15 - Boys Do Cry

Základné informácie

Český názov: Kluci pláčou
Premiéra: 29. marec 2007
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: Brian Iles
Produkčné číslo: 5ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Na dverách kostola je oznámenie, že sa hľadá nový organista. Keďže Lois vie hrať na klavír, skúsi šťastie a dostane to miesto. Lois rozhodne, že budú každú nedeľu chodiť do kostola. Hladný Stewie zje počas omše oplátky a napije sa vína.

Potom mu z vína príde zle a povracia sa. Ľudia v kostole ho označia za posadnutého diablom. Chcú z neho vyhnať diabla a preto ujdú do Texasu k Loisinej sestre Carol. Po Stewiem vyhlásia pátranie a len o chlp unikne policajtom, keď ho Brian zamaskuje na dievča.

Keď sa Griffinovci usadia v Texase, z Petra sa stane kovboj a Chris s Meg sa dostanú do Texaského klubu mladých, keď ukradnú spodné prádlo Georga Busha z jeho ranču. Peter sa náhodou zmieni o svojej retardácii a chcú ho popraviť na elektrickom kresle, ale zachráni ho jeho kôň. Stewieho prihlási Lois na súťaž krásy o Malú miss Texasu, ktorú aj vyhrá. Spadne mu parochňa a ľudia ich začnú naháňať. Znova ich zachráni kôň a nakoniec sa vrátia domov.

« 5x14 - No Meals on Wheels 5x16 - No Chris Left Behind »

Obrázky

5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry 5x15 - Boys Do Cry