Epizódy

5x14 - No Meals on Wheels

5x14 - No Meals on Wheels

Základné informácie

Český názov: Peterova Žrádelna
Premiéra: 25. marec 2007
Scenár: Mike Henry
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 5ACX09

Titulky: CSEN

Popis

Keďže Peter zakaždým zničí svoj oblek, Lois rozhodne, že mu ho kúpi v second-hande. Avšak Petrovi sa zapáči červené flanelové pyžamo, ktoré začne nosiť dokonca aj do práce. Zistí, že keď potrie nohy po koberci a dotkne sa niekoho, "kopne" ho statická elektrina, a tak terorizuje svoju rodinu.

Lois sa nahnevá a zavolá Glenna, ktorý jej pomôže odstrániť koberce. Pod kobercom nájdu mincu z 18. storočia, za ktorú dostanú 50.000 $ a rozhodnú sa splniť si svoj dávny sen: založia si reštauráciu. Reštaurácii sa darí, ale Brian po týždni skonštatuje, že s reštauráciou to ide dolu vodou, pretože nemajú dosť zákazníkov. A tak Joea napadne, že sa tam môže stravovať so svojimi kamarátmi.

Peter si myslí, že bude mať reštauráciu plnú policajtov, ale na druhý deň je sklamaný. Namiesto policajtov príde do reštaurácie plno vozíčkarov. Peter im zakáže stravovať sa u nich, aj keď majú kvôli nim dobré zárobky. Joe a jeho kamaráti sa sformujú do podoby kripeltrona (paródia na Transformers) a zničia reštauráciu. Na Petra padne zopár vozíkov, zlomí si nohu a musí byť dva týždne na vozíku. Keď si uvedomí aké je ťažké byť na vozíku, ospravedlní sa Joemu.

« 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x15 - Boys Do Cry »

Obrázky

5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels 5x14 - No Meals on Wheels