Epizódy

5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey

5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey

Základné informácie

Český názov: Peter, Bill, Lois a ti druzí
Premiéra: 11. marec 2007
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: Dominic Polcino
Produkčné číslo: 5ACX07

Titulky: CSEN

Popis

Bývalý prezident Bill Clinton príde do Quahogu. Brian vykonáva potrebu na záhrade, a preto Lois chce, aby sa konečne naučil používať záchod. Peter si uvedomí, že nemá kondíciu a začne chodiť do posilňovne. Limuzína bývalého prezidenta dostane defekt pred Petrovým domom. Peter, keďže si o sebe myslí, že je silák, lebo bol raz v posilňovni, nadvihne auto. Sekne ho ale v krížoch.

Brian sa nenaučil používať toaletu, a tak je nútený nosiť plienky. Bill Clinton sa cíti previnilo kvôli Petrovi a príde za ním do nemocnice. Pozve ho na "jazdu" , po ktorej sa bude cítiť opäť mladý a svieži. Peter sa po čase strávenom s Billom cíti o 20 rokov mladší. Lois sa nepáči ako Peter flámuje s Billom a preto ide za ním. Billovi sa ju ale podarí zviesť.

Peter ich však nachytá a preto odíde bývať ku Quagmireovi. Peter nechce Lois odpustiť neveru. Preto Lois napadne, že jediný spôsob, ako odčiní svoj hriech je, že dovolí Petrovi spať s nejakou inou ženou. Peter chce spať s Loisinou matkou, ale nakoniec sa spamätá a neurobí to. Namiesto toho sa vyspí s Billom Clintonom.

« 5x12 - Airport '07 5x14 - No Meals on Wheels »

Obrázky

5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey 5x13 - Bill and Peter's Bogus Journey